خرید رپورتاژ

Leatherman Skeletool CX
Leatherman را Skeletool CX سبک multitool مناسب برای هر روزمره حمل کیسه و آن اینکه ارائه شده فقط برای $69.95 عرضه امروز تنها در اصل $103.04. برخی از ویژگی های آن عبارتند از needlenose / منظم انبردست سخت / به طور منظم سیم برش 154 سانتی متر چاقو کارابین/درب بازکن بطری و یک بیت راننده. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

LEATHERMAN - Skeletool CX Lightweight Multitool with Pliers, Knife, and Bottle Opener, Stainless Steel with Nylon Sheath
LEATHERMAN – Skeletool CX سبک Multitool با انبردست چاقو و بطری بازکن, فولاد ضد زنگ, با, نایلون, غلاف

  • برای هر چیزی آماده: بیایید بازگشت به اصول است. این Skeletool CX تنها ترین ویژگی های لازم و آن را ابزار ایده آل برای استفاده روزمره و حمل.
  • متناسب با قابلیت های بیشتر: Needlenose و منظم انبردست سخت و منظم سیم برش 154 سانتی متر چاقو کارابین/درب بازکن بطری و بزرگ بیت راننده.
  • بیایید عملی شود: گاهی اوقات شما فقط باید یک دست به یدکی. این Skeletool CX تنها نیاز به یک دست برای باز کردن و استفاده از تمام ابزار حتی آنهایی که در دسترس نیست از خارج است. و با یک قفل تیغه شما می توانید با اعتماد به نفس.
  • همیشه در دست: با طراحی بسیار سبک وزن و کلیپ جیب خود Skeletool CX است که همیشه در دسترس و آماده به کار. فروشگاه های اضافی راست کمی در رسیدگی حتی برای قابلیت های بیشتر.
  • تضمین: ما 25 سال محدود گارانتی تضمین می کند که خود را Leatherman را به شما بسیاری از سال از خدمات قابل اعتماد است. فقط آن را ارسال و ما آن را تعمیر کنند. همه Leatherman multitools ساخته شده و تعمیر, حق در اینجا در ایالات متحده آمریکا است.

شما نمی نیاز به دو دست به کار این ابزار فقط یک دست برای باز کردن و استفاده از تمام ابزار آن حتی آنهایی که در دسترس نیست از خارج است. با تشکر از قفل شدن تیغه شما می توانید با اعتماد به نفس و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد یک آسیب تصادفی. آن را بسیار سبک وزن و طراحی و کلیپ جیب آن را آسان به حمل و نقل در هر نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im