خرید رپورتاژ

Anker Soundcore Liberty Air 2
Anker را Soundcore آزادی درجه 2 ممکن است بهترین AirPods جایگزین با قیمت زیر 100 دلار به عنوان شما می توانید یک جفت برای $79.99 حمل این آخر هفته تنها در اصل $99.99. مباهات فوق العاده سبک و در عین حال سفت و سخت الماس-پوشش رانندگان تولید صدا با حق بیمه دقت 4 ساخته شده است در میکروفون با cVc کاهش نویز تکنولوژی و لمسی کامل, کنترل, که بدان معنی است که شما می توانید استفاده کنید یا earbud برای کنترل موسیقی و تماس های صوتی را فعال کنید دستیاران و یا حتی قدرت روشن/خاموش. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش

Anker Soundcore Liberty Air 2 Wireless Earbuds, Diamond Coated Drivers, Bluetooth Earphones, 4 Mics, Noise Reduction, 28H Playtime, HearID, Bluetooth 5, Wireless Charging, for Calls, Home Office
Anker Soundcore آزادی درجه 2 بی سیم Earbuds الماس پوشش درایور بلوتوث گوشی 4 میکروفون کاهش دهنده نویز 28H زمان پخش HearID, بلوتوث, 5, شارژ بی سیم, برای, تماس, دفتر خانه

  • الماس-افزایش صدا: آزادی درجه 2 گوشی بی سیم امکان استفاده از نور فوق العاده و در عین حال ساختار سفت و سخت از الماس برای ایجاد یک راننده گنبد که حفظ سفتی خود را حتی زمانی که ارتعاش در فرکانس های بالا. الماس درایورهای افزایش صدا با فرکانس پهنای باند 15 درصد و تحویل 2× مقدار باس.
  • ایده آل برای منزل و دفاتر: هر earbud مجهز به دو میکروفون و cVc 8.0 کاهش نویز فن آوری است. صداهای محیط زیست در حال کاهش 60% در حالی که 95 درصد از صدای خود را حفظ بنابراین شما صدای بلندتر و واضح تر در انتهای دیگر.
  • تا 28 ساعت از زمان پخش*: یک شارژ به شما می دهد کامل 7 ساعت گوش دادن در حالی که شارژ مورد گسترش آن به 28 ساعت از زمان پخش. و هنگامی که مورد نیاز افزایش قدرت به سادگی تنظیم آن را در شارژر بی سیم.
  • HearID تکنولوژی: نگاهی به آزمون برای ایجاد یک سفارشی مجموعه ای از تنظیمات EQ که بهینه سازی شده برای گوش خود را. HearID مپ ها حساسیت شنوایی در فرکانسهای چند گانه و هوشمندانه تجزیه و تحلیل نتایج به شما واقعا شخصی تجربه گوش دادن.
  • یک مرحله جفت شدن و بلوتوث 5.0 اتصال: آزادی درجه 2 گوشی بی سیم با استفاده از بلوتوث 5.0 برای سریع و قوی و فوق العاده اتصال پایدار.

فقط حذف یکی از earbuds از شارژ مورد به طور خودکار سوئیچ به حالت مونو یا حذف هر دو به صورت صدای استریو است. هنگامی که شما نیاز اضطراری شارژ و اجرا پایین در باتری به سادگی چوب واقعی گوشی بی سیم در این مورد برای 10 دقیقه و لذت بردن از 2 ساعت از زمان پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de