Anker Soundcore Liberty Air 2
Anker را Soundcore آزادی درجه 2 بی سیم از Earbuds بزرگ AirPods نرم افزار جایگزین و شما می توانید یک جفت برای $79.99 عرضه امروز تنها در اصل $99.99. این برنامه شامل چهار ساخته شده در میکروفن با cVc کاهش نویز فن آوری ساخت آنها را ایده آل برای کار از خانه و یا کنفرانس تلفنی و سفت و سخت الماس-پوشش رانندگان تولید صدا با حق بیمه دقت است. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش

Anker Soundcore Liberty Air 2 Wireless Earbuds, Diamond Coated Drivers, Bluetooth Earphones, 4 Mics with Noise Reduction, 28H Playtime, HearID Personalized EQ, Bluetooth 5 Earbuds, Wireless Charging
Anker Soundcore آزادی درجه 2 بی سیم Earbuds الماس پوشش درایور بلوتوث گوشی 4 میکروفون با کاهش سر و صدا 28H زمان پخش HearID شخصی EQ, بلوتوث, 5 Earbuds, شارژ بی سیم

  • الماس-افزایش صدا: آزادی درجه 2 گوشی بی سیم امکان استفاده از نور فوق العاده و در عین حال ساختار سفت و سخت از الماس برای ایجاد یک راننده گنبد که حفظ سفتی خود را حتی زمانی که ارتعاش در فرکانس های بالا. الماس درایورهای افزایش صدا با فرکانس پهنای باند 15 درصد و تحویل 2× مقدار باس.
  • ایده آل برای منزل و دفاتر: هر earbud مجهز به دو میکروفون و cVc 8. 0 کاهش نویز فن آوری است. صداهای محیط زیست در حال کاهش 60% در حالی که 95 درصد از صدای خود را حفظ بنابراین شما صدای بلندتر و واضح تر در انتهای دیگر.
  • تا 28 ساعت از زمان پخش*: یک شارژ به شما می دهد کامل 7 ساعت گوش دادن در حالی که شارژ مورد گسترش آن به 28 ساعت از زمان پخش. و هنگامی که مورد نیاز افزایش قدرت به سادگی تنظیم آن را در شارژر بی سیم.
  • HearID تکنولوژی: نگاهی به آزمون برای ایجاد یک سفارشی مجموعه ای از تنظیمات EQ که بهینه سازی شده برای گوش خود را. HearID مپ ها حساسیت شنوایی در فرکانسهای چند گانه و هوشمندانه تجزیه و تحلیل نتایج به شما واقعا شخصی تجربه گوش دادن.
  • یک مرحله جفت شدن و بلوتوث 5. 0 اتصال: آزادی درجه 2 گوشی بی سیم با استفاده از بلوتوث 5. 0 سریع و قوی و فوق العاده اتصال پایدار.

با استفاده از رایگان Soundcore برنامه به منظور افزایش تجربه گوش دادن خود را به عنوان آن اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید از 22 تنظیمات EQ استفاده از HearID شخصی خود را برای ایجاد صدا, مشخصات و یا کاملا سفارشی کردن اکولایزر. شما همچنین قادر خواهید بود برای تنظیم کنترلهای روی گوش و آسان به روز رسانی سیستم عامل. استفاده از هر یک از earbuds برای کنترل موسیقی و تماس های صوتی را فعال کنید دستیاران و یا حتی قدرت روشن/خاموش.