آنچه در روز دیگری خواهد بود به عنوان معتبر منچستر سیتی پیروزی بر برنلی بود که به جای تحت الشعاع قرار شرم آور یادآوری است که با وجود تمام لیگ برتر را کار مثبت در مورد سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, حرکت به زبان انگلیسی, فوتبال, مبارزه علیه نژاد پرستی به دور است از به دست آورد.

لحظات پس از, بازیکنان کارکنان و مقامات در زمان به زانو در همبستگی با اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید به عنوان اتفاق افتاده است قبل از شروع مسابقه در سراسر بالا پرواز از آغاز پروژه راه اندازی مجدد یک هواپیما در طول پرواز Etihad انتهایی یک بنر خواندن “سفید زندگی ماده – برنلی’.

هواپیما دور سربار به اندازه کافی طولانی برای چند بازیکن را به نقطه آن تنها ترک پس از چند دقیقه اول تا به حال انجام شده است. Raheem Sterling که رهبری جنبش علیه نژادپرستی و تعصب و تبعیض در فوتبال به زبان انگلیسی بود از جایگزین ” نیمکت.

برنلی به سرعت محکوم بنر در به شدت دقت باشگاه بیانیه و عذر خواهی کرد به لیگ برتر شهرستان و همه کسانی که کمک به ترویج Black Lives Matter جنبش است. “این به هیچ وجه نشان دهنده چه برنلی باشگاه فوتبال مخفف و ما کار خواهد کرد به طور کامل با مقامات برای شناسایی کسانی که مسئول و اقدام مناسب” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

این حادثه را به عنوان یک اسفناک قسمت در فوتبال به زبان انگلیسی تاریخ شطرنجی با مسابقه. Piara قدرت از فوتبال علیه نژادپرستی در اروپا شبکه گفت: “سفید زندگی از ماده” شعار بود و بخشی از اروپا را گسترده تر “نژادپرستانه واکنش”. “مجموعه ای در برابر BLM پیام از حقوق برابر” سفید زندگی از ماده “تنها می تواند با انگیزه های نژادپرستی و انکار حقوق برابر” قدرت گفت: انجمن مطبوعات.

‘سفید زندگی ماده – برنلی’ بنر تصویر پرواز بیش از Etihad (گتی)

این وقایع در اولین دقیقه خواهد گرفتگی غالب شهر, پیروزی, که بدان معنی است که لیورپول نمی تواند تاج لیگ برتر مقابل کریستال پالاس در شب چهارشنبه. این ثابت تصمیم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سال 1960 به عنوان برنلی شد یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پس از پیروزی 2-1 در مین جاده اما احتمال تکرار نتیجه همیشه باریک.

فیل Foden زیر اواخر هدف در چهارشنبه گذشته پیروزی آرسنال را به ثمر رساند و دو بار تا به حال در دست دو نفر دیگر به عنوان دفاع از لیگ برتر و نزدیک ترین رقبا برای لیورپول زد 5-0 برندگان. Riyad Mahrez – یکی از معدود حفظ از پیروزی بر آرسنال – صعود یک بریس در پایان نیمه اول با آمدن دوم خود را از نقطه پنالتی در حالی که کاپیتان دیوید سیلوا نیز در علائم. تنها نگرانی برای شهر آشکار بود آسیب به Sergio Aguero بود که قطع برای مجازات.

شواهد وجود دارد که چگونه این همه گیر می تواند در تشدید اختلافات مالی در لیگ برتر در تیم های ورق. در حالی که شهر قدرت در عمق معنای آن است که پپ گواردیولا احساس قادر به ایجاد هشت, تغییرات سین دیچه نمی تواند خود را پر کنید و جایگزین ” نیمکت. با توجه به ترکیبی از صدمات و عدم اطمینان بیش از قرارداد است که برای منقضی برنلی بود فقط هفت بازیکن ذخیره به جای تازه-مجاز نه.

فیل Foden ستاره دار در زمین برای شهر (EPA)

شهرستان می تواند با اعتماد به نفس از پیروزی از لحظه Foden را 22 دقیقه دستیابی به موفقیت ضرب و شتم یک درمانده نیک پاپ. نوجوان پیدا پاپ سمت راست پایین نمیآورد پس از در نظر گرفتن هدف از لبه محوطه جریمه. گرت سوتگیت اخیرا گفت Foden باید کسب درآمد بیشتر زمان بازی تحت رونالدو قبل از اینکه او می تواند در نظر گرفته شود برای یک تماس بین المللی-اما مدیر انگلستان بوده اند را از خانه با بهره.

Mahrez دو آمد در آستانه نیمه وقت. اول به دنبال این نوع از mazy جناح راست اجرا است که او سرآمد با در چشمگیر فصل دوم در Etihad یکی که ضرب و شتم سمت چپ-پشت چارلی تیلور همه به پایان می رسد تا قبل از این جناح را تشکیل شده به پایان برسد. بن Mee شد و سپس در گسل قطع Aguero با نقطه ضربه اهدا VAR. Aguero به احتمال زیاد گرفته اند ضربه او باقی ماند اما Mahrez پا در جای خود تبدیل کنید.

شهر منجر تمدید شد در آغاز نیمه دوم توسط سیلوا تنها دیگر خود بازمانده از چهارشنبه. پس از Foden را تصویب برش از طریق برنلی را خطوط برناردو سیلوا مربع برای خود اسم را به پایان برساند در محدوده نزدیک. Foden سپس خاموش خود را به یاد ماندنی هفته پس از رسیدن اواخر در پشت پست با یک پایان است که پاپ بوت نمی تواند جلوگیری از در حال اجرا بیش از هدف خط.

با تمام وقت سوت لیگ برتر, اولین دور کامل از پروژه راه اندازی مجدد وسایل کامل شد. ترین بخش های راه اندازی مجدد شده است و شواهد از فوتبال قدرت به انسجام در اطراف قوی و مترقی جنبش های اجتماعی و علل و در عین حال تعریف تصویر نهایی خود را بازی باید به ما یادآوری می کنند که هیچ جایی برای خود تبریک یا خوشنودی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net