پزشکان برای تحقیقات به Covid-19 لخته خون خطر برای زنان در کنترل تولد

زنانی که حامله هستند و مصرف استروژن کنترل تولد و یا تحت هورمون درمانی جایگزین (HRT) ممکن است در معرض خطر بالات

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

زنانی که حامله هستند و مصرف استروژن کنترل تولد و یا تحت هورمون درمانی جایگزین (HRT) ممکن است در معرض خطر بالاتر ابتلا به لخته خون اگر آنها قرارداد Covid-19 با توجه به یک مطالعه جدید از دانشگاه بوستون دانشکده پزشکی.

برخی از انواع کنترل تولد و بارداری در حال حاضر لخته شدن خون بیشتر مشترک – NHS می گوید DVT (عمیق thein ترومبوز) نیست شایع در دوران بارداری, اما زنان بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه DVT در دوران بارداری یا پس از شش هفته از زنان غیر باردار از همان سن.

از بیمه خدمات درمانی نیز می گوید شما هستند بیشتر در خطر ابتلا به لخته خون اگر شما با استفاده از ترکیب هورمونی پیشگیری از بارداری از قبیل ترکیب قرص, پیشگیری از بارداری پچ یا حلقه واژینال.

و Covid-19 در حال حاضر نشان داده شده است لخته شدن حوادث اتفاق می افتد با یک "مزاحم فرکانس" به خصوص در بیمارستان بستری coronavirus بیماران – یک مطالعه نشان داد که 31 درصد از بيماران بستری با Covid-19 تا به حال برخی از "ترومبوتيک [مربوط به لخته شدن خون] عوارض".

در واقع coronavirus-مربوط-لخته آنقدر شایع است که برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند بیماران به طور معمول داده شود هپارین – خون رقیق – در هنگام بستری در بیمارستان.

به عنوان یک نتیجه از یک مقاله منتشر شده در غدد مجله روز چهارشنبه دیده است پزشکان برای تحقیقات بیشتر انجام شود به خطر مطرح شده به گروه از زنان مانند کسانی که باردار هستند و یا کسانی که در دهان استروژن درمانی برای مرد به زن فراجنسیتی گذار.

نویسندگان می گویند: "به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد ظهور اثرات SARS-CoV-2 در انعقاد پرسش که آیا عفونت...تشدید خطر VTEs [DVT] و سکته در ارتباط با قرص های ضد بارداری ترکیبی و دیگر استروژن درمانی و همچنین بارداری-خطرات مرتبط."

این تحقیقات اطلاع رسانی خواهد شد که آیا به عنوان مثال زنان باید قطع هر گونه داروها و مصرف آنها در جهت کاهش هر گونه افزایش خطر لخته شدن خون باید از آنها گرفتن Covid-19.

آن استفاده می کند به عنوان مثال در برخی بیماران گفت به قطع استروژن حاوی دارو از دو هفته قبل از فعالیت های برنامه ریزی شده مانند عمل جراحی و یا یک پرواز طولانی است.

در زمان ارسال مقاله محققان می گویند وجود دارد هیچ گزارشی از افزایش بروز DVT در زنان باردار یا زنان مصرف استروژن آماده سازی که هم Covid-19. اما از آنجا که توسعه از لخته شدن خون می تواند منجر به نارسایی تنفسی مهم این است که این موضوع منطقه تحقیق است.

"بسیاری از ابهامات باقی مانده در مورد اثرات هر دو SARS-CoV-2 و استروژن در انعقاد" آن را می گوید. "ظهور این بیماری همه گیر و کنجکاو تاثیر این ویروس بر روی hypercoagulability تاکید مداوم نیاز برای تحقیقات بیشتر به انعقاد آسیب شناسی زنان" و اضافه کرد که "فشار دادن به سوالات" در این مورد پاسخ داده شود.

"ما نمی دانیم که چه مدت زمان بیماری همه گیر را تحمل خواهد کرد و می تواند منطقی خاص است که مانند ویروس H1N1 باعث 1918-1919 پاندمی آنفلوانزا SARS-CoV-2 بازگشت چرخه برای سال اگر نه دهه."

بیمه خدمات درمانی می گوید: علائم لخته شدن خون شامل ضربان یا گرفتگی درد و تورم و قرمزی و گرمی در یک پا و یا بازو ناگهانی تنگی نفس شدید درد قفسه سینه (ممکن است بدتر زمانی که شما تنفس) و سرفه و یا سرفه خونی.

لخته شدن خون نادر در جوان با افراد سالم. شما بیشتر احتمال دارد به آنها را دریافت کنید اگر شما در حال اقامت در یا اخیرا از بیمارستان به خصوص اگر شما نمی توانید حرکت در اطراف مقدار (مانند پس از عمل) اضافه وزن دارند و دود با استفاده از ترکیب هورمونی پیشگیری از بارداری از قبیل ترکیب قرص, پیشگیری از بارداری پچ یا حلقه واژینال و یا تا به حال یک لخته خون قبل از.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن