Dizzee Rascal درگیری با پیرز مورگان بیش از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع سوال از زندگی در GMB

Dizzee Rascal ستایش شده است برای امتناع از پاسخ پیرز مورگان سوال در مورد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در طول یک ظاهر خوب صبح بریتانیا.

رپر دعوت شده بود به صحبت کردن با مورگان و سوزانا رید در مورد معرفی درایو در raves که گفته می شود به طور موقت جایگزین جمعیت پر از کنسرت های زنده پس از Covid-19 بیماری همه گیر.

مورگان هر چند به زودی سازی گفتگو به دور از این موضوع و خواسته Dizzee دیدگاه در “چه سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در واقع به معنی”.

Dizzee حاضر به اظهار نظر در مورد وضعیت درخواست مورگان: “چه باعث می شود شما فکر می کنم من می دانم ؟ من سیاه و سفید, سخنگوی?”

او سپس گفت مورگان است که در حالی که او “یک دسته از نمایش” برای به اشتراک گذاشتن احساس او این است که “در حال حاضر زمان” به صحبت در مورد آنها.

“من آورده ام من, افریقایی, از, من به دنبال کمی طبیعی و شاید همین دلیل است که شما در حال پرسیدن این سوال, اما, امروز نیست,” او گفت:.

مورگان در دفاع از خود گفت: “به همین دلیل من از شما میخواهم که به این سوال. شما با مشخصات بالا در این کشور و این یک مسئله بزرگ است و شده است یک داستان اخبار برای چهار هفته است.”

Dizzee تلاش برای به دست آوردن یک کلمه پاسخ داد: “شما می دانید آنچه که من شما را در تلویزیون و شما هرگز اجازه ندهید هیچ کس صحبت می کنند. شما نمی خواهید برای انجام این کار به من همسر. اجازه دهید نگه داشتن آن آرام است.”

پس از مورگان به نام پاسخ خود را “تهاجمی”, Dizzee – خنده – پاسخ داد: “این چیزی است که اتفاق می افتد – من تبدیل شدن به تهاجمی مرد سیاه و سفید! من فقط می خواستم به خوب و نگاه او چگونه رفتار.”

Dizzee Rascal ‘کاملا متعلق به” Piers Morgan on ‘Good Morning بریتانیا’ (ITV)

بینندگان ستایش رپ برای “totally داشتن” مورگان.

“Dizzee Rascal ساخته شده است که هر کس صبح” یکی تویتر نوشت و اضافه کرد: “من دوست دارم به تماشای Piers Morgan پیچ و تاب خوردن برای یک بار. کاملا متعلق به haha.”

دیگری افزود: “من خیلی خوشحال هستم که راه Dizzee Rascal به نام پیرز مورگان برای درخواست او در مورد پل بر روی GMB – چرا هر سفید میزبان بپرسید هر فرد سیاه و سفید در مورد BLM اما سفید نیست مردم؟!”

“Dizzee Rascal چه آدم” یک فرد به این نتیجه رسیدند. “چسبیده پیرز مورگان در محل خود را در حالی که ماهیگیری به هم بزنید تا بیشتر مسائل هنگامی که او چیزهای مثبت صحبت کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید