دیزنی را تغییر تم چلپ چلوپ سواری کوهستان پس از درخواست آن را به نام ‘مشکل’ و ‘نژادپرستانه’

دیزنی تایید کرده است آن را تغییر تم از سوار شدن چلپ چلوپ کوه پس از درخواست آن را به نام “نژادپرستانه” و “مشکل” داده است که آن را بر اساس سال 1946 فیلم Song of the South.

آهنگ از جنوب به مدت طولانی-مشاهده شده است به عنوان یکی از دیزنی بحث برانگیز ترین فیلم به دلیل کلیشه ای نمایندگی از مردم سیاه و سفید است و راه آن romanticises قبل از جنگ داخلی در جنوب.

این فیلم که هرگز منتشر شده در صفحه اصلی تصویری در ایالات متحده در دسترس است به جریان در دیزنی+ با توجه به آن “منسوخ فرهنگی توصیفاتی” دیزنی مدیر عامل Bob Iger گفت: در ماه مارس است.

چلپ چلوپ, ديد کوه, جاذبه های, است که در واقع در هر دو والت دیزنی در فلوریدا و دیزنی لند در کالیفرنیا برای اولین بار در سال 1989 افتتاح و ویژگی های این فیلم شخصیت های متحرک Brer خرگوش Brer روباه و Brer خرس و همچنین به عنوان فیلم بهترین و شناخته شده آهنگ Zip-یک-دی-دوو-dah.

به عنوان مردم در ایالات متحده و در سراسر جهان ادامه اعتراض به نژادپرستی بیش از 21000 نفر با امضای یک طومار درخواست دیزنی برای تغییر تم از سوار شدن.

در حال حاضر این شرکت اعلام کرده است که آن را پیاده سازی سوار شدن به طوری که دیگر بر اساس ترانه ای از جنوب.

در یک بیانیه مشترک در پنجشنبه دیزنی نشان داد که در آن مشغول به کار بود در حال تغییر تم چلپ چلوپ کوه پس از سال گذشته که نسخه جدید سوار خواهد شد الهام گرفته شده از سال 2009 فیلم شاهزاده خانم و قورباغه که برجسته دیزنی و سیاه, شاهزاده خانم Tiana.

“چلپ چلوپ کوه – در هر دو پارک دیزنی لند در کالیفرنیا و سحر و جادو پادشاهی پارک در فلوریدا – به زودی به طور کامل reimagined” بیانیه می خواند.

“تم الهام گرفته شده است و تمام زمان های مورد علاقه متحرک دیزنی فیلم شاهزاده خانم و قورباغه. ما را انتخاب کنید تا این داستان پس از نهایی و پیوستن به Tiana شاهزاده خانم و لویی در یک ماجراجویی موسیقی – این برنامه شامل برخی از قدرتمند موسیقی از این فیلم به عنوان تهیه آنها برای اولین بار مردی Gras عملکرد.

“تیانا مدرن, شجاع و توانمند که به دنبال رویاهای خود را و هرگز از دست دادن بینایی از آنچه واقعا مهم است. این یک داستان قوی و شخصیت سرب مجموعه ای در برابر پس زمینه از نیواورلئان و فرعی رودخانه لوئیزیانا.”

طرفداران دیزنی اصرار پارک برای تغییر ‘نژادپرستانه’ تم چلپ چلوپ سواری کوهستان

در این بیانیه اضافه شده است که در سال 1966 والت دیزنی خود را باز نیواورلئان مربع هنگامی که آن را تبدیل به جدید “زمین” اضافه شده به پارک دیزنی لند.

“پس از آن احساس طبیعی به لینک داستان و باور نکردنی موسیقی از شاهزاده خانم و قورباغه به ما پارک” آن را گفت.

Charita کارتر ارشد خلاق تولید کننده پیشرو در این پروژه به re-تم سوار اظهار داشت: “مانند شاهزاده خانم Tiana, من باور دارم که شجاعت و عشق هستند مواد تشکیل دهنده کلیدی برای ماجراهای شگفت انگیز. من خوشحال می شود بخشی از آوردن این سرگرم کننده پر از تجربه برای مهمانان ما.”

دیدگاهتان را بنویسید