‘شرم آور’ VAR تماس بیش از منچستر یونایتد پنالتی تصمیم تغییر بازی می گوید: استون ویلا رئیس

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

استون ویلا مدیر Dean Smith برچسب تصمیم به رعایت یک پنالتی اعطا شده به منچستر یونایتد در پنج شنبه شب یک “رسوایی” که تغییر این دوره از لیگ برتر بازی.

این بازی به تساوی بدون گل در وقت برونو فرناندز روشن لبه جعبه و برخورد با ویلا مدافع Ezri Konsa که تا به حال پای خود را کاشته پشت Fernandes – اما نه شروع هر گونه تماس به عنوان هافبک پرتغالی چرخید به او.

مجازات اهدا شد و باقی ماند و پس از این ویدئو دستیار داور حال بررسی آن با Fernandes به ثمر رساند متحده برای اولین بار از نهایی 3-0 برنده از نقطه خروج اسمیت بی اعتقاد بیش از عصبانی در تمام وقت.

“این همه تغییر در مجازات تصمیم او گفت:” به اسکای اسپورت پس از بازی.

“من می توانم درک [داور] جان [خزه] گرفتن آن اشتباه در زمین اما می رود که به VAR و من نمی دانم آنچه آنها دنبال آن هستید. این یک تصمیم ننگین. وجود یک صفحه نمایش بیش از وجود دارد آنها می توانید نگاه کنید, اما آنها به نظر نمی رسد به زحمت در حال حاضر.”

زمانی که فشار بر اینکه آیا این انتخاب نه به سرنگونی تماس اولیه می تواند تلقی به عنوان یک روشن و آشکار خطا اسمیت پاسخ با مناسب تحقیر و با اشاره به حرکات طبیعی که در حال وقوع در آن زمان است.

“هر کسی که در فوتبال می داند Fernandes در تلاش است دو dragback. او برای اولین بار پا در بالای توپ بعدی خود پا در Ezri Konsa را شین.

“من فکر کردم او را به (ناپاک به Konsa).

“من به شما بگویم آنچه که من فکر کردم در آن زمان است.”

شکست برگ ویلا در 19 محل و چهار امتیاز از ایمنی با چهار بازی به بازی رو به یک بازی بزرگ برابر کریستال پالاس در آخر هفته که خود را از دست داده اند و چهار در یک ردیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>