Dillian ویت برای صورت الکساندر Povetkin در پروموتر ادی Hearn باغ در اوت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بریتانیا Dillian وایت مبارزه خواهد کرد روسیه الکساندر Povetkin در 22 اوت در اوج از چهار هفته از بوکس در باغ پشت پروموتر ادی Hearn.

این جلسه سنگین وزن برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در یک حلقه ساخته شده در صفحه اصلی از Hearn در Brentwood, Essex, به انگلیسی, بوکس شروع به بازگشت پس اختلال ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

‘مبارزه با اردوگاه’ به عنوان آینده از سری مسابقات لقب گرفته است آغاز خواهد شد در روز شنبه 1 مرداد ماه با سام Eggington قرار دادن خود IBF بین المللی-فوق العاده سبک وزن عنوان در خط در برابر تد Cheeseman.

نیز وجود خواهد داشت حوادث در 7 و 14 مرداد ماه قبل از سابق WBC موقت قهرمان سنگین وزن ویت, 32, دور, چیزهایی که با بالا رفتن در برابر ضربه Povetkin.

ایرلند کتی تیلور دفاع خواهد کرد او را بی چون و چرای سبک وزن جهان عناوین برابر ناشناس حریف در همان شب به عنوان وایت تقلا.

مبارزان خواهد شد انتظار می رود برای ورود به یک حباب پیش از مسابقات و در کنار مقامات و کارکنان و رسانه ها را تحت آزمایش برای Covid-19.

“ما البته Madison Square Garden, این Matchroom مربع باغ” Hearn گفت: آسمان ورزشی اخبار.

“ما در حال همکاری مجدانه با بوکس مدیره از کنترل برای سه ماه گذشته. ما در یک موقعیت که در آن ما می دانیم روش های است که باید به جای به را ورزش به بازگشت امن.

“ما احساس می کنیم آن را انجام داده ایم در زمان مناسب ما احساس می کنیم مثل همه چیز امن است. ما رو درخشان برنامه از دعوا در صف, و ما نمی توانید صبر کنید به بوکس برگشت به صفحه نمایش خود را.

“ما هیچ جمعیت نداریم 80,000 آواز ‘Sweet Caroline و انرژی از مخاطبان اما آنچه ما باید زیبایی بوکس rawness از ورزش است.

“ما نیاز به مطمئن شوید که آن دعوا فوتی و فوری است.”

PA

دیدگاهتان را بنویسید