دگزامتازون: آنچه جدید است صرفه جویی در زندگی coronavirus به مواد مخدر ؟

محققان اعلام کرده اند که یک دارو به نام دگزامتازون یافت شده است به کاهش خطر مرگ و میر در میان تهویه Covid-19 بيمار حدود 33 درصد است.

یک تیم از دانشمندان در حال کار بر روی بهبود آزمایشی در دانشگاه آکسفورد نشان داد که این دارو نیز موفق در درمان بیماران دریافت کننده اکسیژن در کاهش مرگ و میر تا 20 درصد است.

محقق ارشد پروفسور پیتر Horby روز سه شنبه توصیف یافته ها به عنوان “دستیابی به موفقیت بزرگ” گفت: دگزامتازون تنها مواد مخدر تا کنون شده است که “نشان داده شده است به کاهش مرگ و میر” در میان coronavirus بیماران دچار شدید و مشکلات تنفسی.

اما آنچه که دگزامتازون, چگونه آن را اداره و آن را مورد استفاده برای درمان تمام coronavirus بیماران ؟

چه دگزامتازون?

دگزامتازون یک نوع کورتیکواستروئید (استروئید) دارو برای اولین بار استفاده می شود به عنوان یک درمان در 1960s.

این است که عمدتا مورد استفاده به عنوان یک ضدالتهاب استفاده می شود برای درمان طیف وسیعی از شرایط مانند آلرژی, آسم و اگزما و بیماری های التهابی روده و آرتریت است.

دگزامتازون نیز استفاده می شود به تنهایی یا با داروهای دیگر در انگلستان برای جلوگیری و یا درمان شرایط مربوط به سرطان مانند کم خونی ادم مغزی (مایع ساخت در مغز) و هیپرکلسمی (خون بالا و سطح پتاسیم).

چگونه است که دگزامتازون تجویز?

مانند بسیاری از دیگر انواع استروئید دگزامتازون است که تنها نسخه در دسترس, که بدان معنی است که شما نمی توانید آن را خرید در سوپرمارکت های محلی خود را و یا شیمی.

می آید در یک شکل قرص اگر چه حل مایع و شربت نسخه در دسترس هستند بیش از حد.

در این کارآزمایی بالینی دانشمندان در دانشگاه آکسفورد اداره 6mg از دگزامتازون به بیش از 2000 بيمار هر روز برای 10 روز.

بیماران داده شد این دارو به صورت خوراکی یا داخل وریدی تزریق با نتایج نمایش نتایج بهبود یافته برای Covid-19 بیماران با مشکلات تنفسی.

“بر اساس این نتایج یک مرگ خواهد بود مانع درمان حدود هشت تهویه بیماران و یا حدود 25 بیماران نیاز به اکسیژن تنهایی” از محققان در بیانیه ای گفت.

محققان همچنین تخمین می زنند که اگر دگزامتازون به حال مورد استفاده قرار گیرد برای درمان coronavirus بیماران در طول همه گیر تا به 5000 زندگی می تواند ذخیره شده اند.

خواهد دگزامتازون تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان تمام Covid-19 بیماران ؟

دگزامتازون در حال حاضر استفاده می شود به درمان یک تعداد از شرایط است و بنابراین به طور گسترده ای در دسترس برای بیمارستان ها به سهام.

آن است که ارزان به درمان و هزینه های پایین هستند. “روشن است که آسمان بهره مند شوند. درمان است که تا 10 روز از دگزامتازون و هزینه آن حدود 5 پوند در هر بیمار” پروفسور Horby اضافه شده است.

“بنابراین اساسا این هزینه £35 به صرفه جویی در زندگی. این مواد مخدر است که در سطح جهانی در دسترس است.”

کارشناسان امیدوارند که این یافته ها خواهد بود دستیابی به موفقیت بزرگ در درمان بیماران در سراسر جهان است. “Covid-19 جهانی بیماری – این فوق العاده است که برای اولین بار از درمان نشان داد به کاهش مرگ و میر است که فورا در دسترس و مقرون به صرفه در سراسر جهان” مارتین Landray یکی از این مطالعه منجر به محققان گفت.

پروفسور Landray اضافه شده که در زمان مناسب بیماران بیمارستان در حال حاضر باید با توجه به آن و بدون تاخیر اما مردم باید نه بیرون رفتن و خرید آن را در خانه.

این آزمایش نشان داد که این دارو بی اثر بود در کمک به Covid-19 بيمار که مشکلات تنفسی.

با توجه به NHS England, اگر شما تجربه هر گونه علائم کروناویروس مانند درجه حرارت بالا و مداوم سرفه یا از دست دادن چشایی و بویایی شما باید تماس با 111 برای مشاوره بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید