خرید رپورتاژ

Joe Doucet Face Mask
عکس های اعتباری: جو Doucet
به سادگی با قرار دادن ماسک صورت طراحی شده با عملکرد بیش از فرم در ذهن این است که مگر…شما در حال صحبت کردن در مورد جو Doucet جدید ایجاد. این شیک صورت سپر می آید با یک ادغام سپر گیر بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد عینک آفتابی. این طراحی مینیمالیستی است که اساسا یک منحنی های شفاف گارد مجهز تیره عینک آفتابی لنز و اسلحه. ادامه مطلب اضافی برای تصاویر.


Joe Doucet Face Mask
Joe Doucet Face Mask
Joe Doucet Face Mask
Joe Doucet Face Mask
این طراح می گوید که مطالعات نشان داده اند که در صورت سپر و یا پشت بام ها بسیار موثر تر از سنتی فولاد سبک ماسک صورت, اما در شکل کنونی خود آنها ناراحت کننده و بی دست و پا را می پوشند. برای ایجاد این طرح در صورت سپر مدل شد در Fusion 360 و سپس ارائه شده در ماشین مخصوص مخلوط کردن.

فروش

Echo Show 8 - HD 8' smart display with Alexa - Charcoal
اکو نشان می دهد 8 – HD 8″ صفحه نمایش هوشمند با الکسا – زغال چوب

  • الکسا نشان می دهد شما بیشتر با 8″ صفحه نمایش HD و صدای استریو, الکسا می تواند کمک به مدیریت روز خود را در یک نگاه.
  • ارتباط با مکالمه تصویری و ارسال پیام – تماس با دوستان و خانواده که الکسا برنامه و یا یک دستگاه اکو با یک صفحه نمایش. اطلاعیه به دستگاه های دیگر در خانه خود را.
  • سرگرم – درخواست الکسا به شما نشان می دهد تریلر فیلم, تلویزیون را نشان می دهد فیلم یا اخبار است. و یا گوش دادن به ایستگاه های رادیویی و پادکست ها و audiobooks.
  • خود را کنترل خانه هوشمند – کنترل صوتی دستگاه های سازگار و یا مدیریت آنها را در آسان به استفاده از صفحه نمایش. درخواست الکسا به شما نشان می دهد دوربین های امنیتی کنترل چراغ و تنظیم ترموستات.
  • آن را به شما نشان می دهد خاموش آلبوم خود را از آمازون عکس. سفارشی کردن صفحه نمایش خود را. ایجاد صبح روال برای شروع روز خود را.

Covid-19 است طبعا رفتن به یک اثر دراز مدت که چگونه ما دوباره درگیر با فعالیت های روزانه و جهان ، تا زمانی که یک واکسن تایید شده است موثر باشد و نورد از طریق جهانی, جرم برنامه ایمن سازی, همه ما باید به ادغام اشکال اجتماعی فاصله و PPE به روال روزانه” گفت: Doucet.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de