انکار حق و یا یک ناامیدی برای صمیمیت فیزیکی? چرا مردم در حال شکستن مستند برای فیلم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Mآیک*, 26, از لندنتا به حال دیده می شود شریک زندگی خود را برای 10 هفته زمانی که او تصمیم گرفت او می تواند آن را ندارد. “من احساس ما می خواهم خدمت زمان ما,” او می گوید. وجود دارد چند اقدامات احتیاطی را در نظر بگیرید ، “من با پدر و مادرم زندگی به طوری که اندکی نگرانی است. اما شریک زندگی من تا به حال موفق به دریافت تست شده برای Covid-19 چرا که او یک کلید کارگر و نتیجه منفی بود. که در کنار این واقعیت است که به طور کلی نگرش نسبت به مستند به نظر می رسد که آرام شد به اندازه کافی برای ارام کردن من نگرانی.”

بنابراین در چهار شنبه 25 مارس مایک حدودا به دوست دختر خود را در خانه و ترس از گرفتار شدن مطرح شده به عنوان یک تمیز کننده حتی آوردن همراه فاکتور جعلی. “من فکر کردم که راه من می خواهم رسما مجاز به وارد کردن تخت او را. اگر چه هنگامی که من کردم داخل من دقیقا نمی حفظ فاصله اجتماعی.”

پس از 1 ژوئن جدید کروناویروس قوانین در انگلستان ساخته اند آن را رسما غیر قانونی برای افرادی که در خانه های مختلف برای داشتن رابطه جنسی. مردم ممکن است تنها دیدن سایر خانواده ها خارج و در دو متر فاصله است. اما مایک است که تنها کسی که به این قانون است. در واقع یک نظرسنجی از 2000 بریتانیا انجام شده توسط صمیمیت با نام تجاری Lelo در مارس – زمانی که بریتانیا شد و در کامل مستند – یافت می شود که بسیاری به عنوان یکی از پنج نفر بود شکسته دستورالعمل برای دیدن یک شریک. و بیشتر مطالعه اخیر از 800 انگلستان بزرگسالان انجام شده توسط Terrence Higgins Trust یافت که فقط تعداد کمی کوچکتر (16 درصد) از مردم تا به حال انجام همان.

این تحقیقات با پشتیبانی از ظهور نظریه که به عنوان محدودیت در سراسر کشور هستند به آرامی بلند کردن اجسام – و شواهد از مشخصات بالا در آمار و ارقام مانند Dominic کامینگز و نیل فرگوسن به ظاهر شکستن قوانین است که به کمک آنها ایجاد شده است پدید آمده است – برخی از مردم به تصویب رسید یک بی بند و مداخله رویکرد به مستند. اما قوانین مقررات برای یک دلیل.

با وجود مستند محدودیت کاسته شود در سراسر انگلستان, سازمان بهداشت جهانی معتقد است که مردم باید از تماس با کسانی که در خارج از خانواده خود را برای محافظت از خود و دیگران از Covid-19. همانطور که برای داشتن رابطه جنسی آن را به عنوان جای شگفتی نیست که هر فرم از صمیمیت فیزیکی – مقاربت دهانی – می تواند انتقال ویروس است. از این رو به همین دلیل اخیر دانشگاه هاروارد گزارش اعلام شده است که امن ترین نوع جنسیت شما می توانید در طول این بیماری همه گیر است هیچ در تمام.

آن را نیز به همین دلیل در شروع مستند Dr جنی Harries گفت که از بالا منی پاش زوج باید “تست” قدرت روابط خود را با حرکت در کنار هم به طوری که آنها را واجد شرایط به عنوان یک خانواده. اما در آن زمان هیچ کس نمی دانست چه مدت مستند آخرین خواهد بود. نوپای زوج نمی دانستم آن خواهد بود ماه تا زمانی که آنها می تواند در لمس یک دیگر دوباره و افراد مجرد احتمالا تصور نمی کرد این ایده در حال حرکت در با آخرین لولا تاریخ. تا به حال آنها شناخته شده که در مورد آنها به تحمل یک دوره نامحدود از اجرا تجرد آنها ممکن است تجدید نظر کرده اند.

تسا*, 25, از لندن به خواب با افراد خارج از خانواده پس از مستند آغاز شده است. “من یکی از آنها را در سرهم بندی کردن و مخفیانه او را به تخت من در 11: 30 pm,” او می گوید. “او وارد شدند در ورزشگاه کیت بنابراین او می تواند اجرا در بازگشت به خانه در 6 صبح روز بعد.” او به مردم بگوید که او زندگی می کند. مرد دوم نیز کسی که او را ملاقات در سرهم بندی کردن. “این بار من آپارمتانی. آنها گفت: من نمی توانستم او را به ما اما که من می تواند بیش از رفتن به او. ما همچنین در مورد آنچه که ممکن است امن ترین راه برای من وجود دارد و تصمیم گرفتم که من می توانید از لوله خارج از زمان اوج.”

نه تسا و نه مایک پشیمانی شکستن قوانین. “من احساس گناه برای دروغ گفتن به من مشاوره ازدواج با مرد اول اما من احساس بهتری در مورد دوم هم چون همه درگیر (من مشاوره ازدواج و) گفت: آنها خوب با آن می گوید:” تسا. برای مایک در آن مورد وزن کردن خطرات در برابر منافع. “من فکر می کنم ما باید به یک مرحله در طول همه گیر که در آن همه ما باید به مسئولیت فردی” او می گوید. “بدون یک واکسن وجود دارد هرگز به یک کاملا صفر درصد خطر متصل به رفتار ما. من نمی خواهد آن را انجام داده اند اگر من احساس من در قرار دادن دیگران در معرض خطر و یا افزایش فشار بر خدمات عمومی است. در این سناریو من احساس آن موجه به ملاقات داده شده است که ما در ارزیابی این وضعیت است.”

این واقعیت است که مردم در حال شکستن مستند برای رابطه جنسی ممکن است به عنوان یک شوک به قانونگذاران اما از آن است که در همه جای تعجب برای روانشناسان می گویند که محدودیت های اعمال شده بر مردم در طول همه گیر مقابله با نیازهای اساسی انسان و میل به لمس فیزیکی است که فقط یکی از آنها است. “جنسیت در مورد خیلی بیشتر از lust می گوید:” مارک Hekster مشاور روانشناس در اجلاس درمانگاه در شمال لندن.

“این در مورد تشکیل یک اتصال با فرد دیگری. و در زمینه مستند, هنگامی که مردم احساس جدا شده است که درجه ای از صمیمیت می تواند آرامش فرد را به یک آرامش و احساس که هیچ چیز تغییر کرده است. آن را نیز قادر می سازد مردم را به تجربه یک استراحت از این زمان نگرانی و ترس از بیماری است.”

شرایط شده اند دشوار است به ویژه برای همکاران که با هم زندگی – تیوی ایده از دیدن شریک زندگی خود را و قادر به بوسه و آغوش گرفتن و یا حتی آنها را لمس ثابت کرده است که بیش از حد به خرس برای برخی از. مریم* 19 ساله از لیدز, توضیح می دهد که چگونه او زخم شکستن مستند پس از هشت هفته به بیش از ماندن در دوست پسر او را در خانه. “من واقعا از دست رفته دیدن او,” او می گوید. “من شده است به ماندن در آنجا پس من به طور موثر تغییر خانوار است که هنوز هم نقض مستند. اما هر دوی ما خود جدا تا آن نقطه و از دیدن هیچ کس دیگری تا ما آن را احساس امن خواهد بود ما را به دیدن هر یک از دیگر.”

هنگامی که شما می دانید که شما انجام کاری اشتباه و آن را تنها طبیعی برای پیدا کردن راه هایی برای پشتیبانی کردن خودتان است. و برای کسانی که شکسته اند, مستند, جنسیت برای یک راه معمول برای انجام این کار این است که خودتان را متقاعد کند که اقدامات خود را تا به حال هیچ تاثیری بر دیگران است. این مورد برای هری, 26, از,Cheshire که به تازگی در خواب با کسی که زندگی چند درب را از او. او یک دوست و خواهر خود را و آمده بود بیش از چند روز قبل به صرف زمان در باغ خود را. آنها کلیک. “من گمان می کنم احساس می شود چرا که او زندگی می کند به طوری که این تاثیر از ما خواب با هم در جامعه خواهد بود بسیار کوچک” او می گوید. “محلی عنصر کلیدی بود برای من تصمیم گیری است.”

وجود دارد البته هیچ توجیهی برای شکستن قفل. روز جمعه انگلستان تلفات برای Covid-19 رسیده 39,904 و در حالی که تعداد روزانه مرگ و میر شده است در حال سقوط در هفته های اخیر هنوز هم وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که وجود دارد نمی توان موج دوم چیزی که واضح است که بیشتر احتمال دارد اگر مردم همچنان به دست انداختن قوانین است. پس چگونه است که افرادی مانند هری مریم مایک و تسا قادر به توجیه رفتار خود را?

“وجود دارد بدون شک برخی از انکار اطراف آن آشکار تهدید ویروس می گوید:” Hekster. داده ها نشان می دهد که این نگرش به ویژه در میان جوانان که ممکن است احساس آنها در کاهش خطر و بنابراین می تواند رفتار بیشتر خودگردان در مستند. که در آن رابطه جنسی نگران Hekster می گوید که هنگامی که پاداش رفتار های جنسی بسیار بالا به عنوان آنها ممکن است اگر شما ممتنع از رابطه جنسی برای یک دوره طولانی از زمان آن می تواند در ایجاد این توهم که همه چیز از جمله قانون شکنی قابل قبول است و بنابراین کاهش هر گونه احساس گناه. “این است که قدرتمند نسخه از فرار جنسی سعادت” او توضیح می دهد.

وجود دارد دیگر واضح تر از دلایل که چرا کسی ممکن است به شکستن قوانین برای رابطه جنسی بیش از حد, مانند حق. افراد در موقعیت ممتاز هستند بیشتر احتمال دارد به احساس مانند قوانین به نحوی نیست به آنها اعمال می شود و زمانی که امتیازات خاص آنها تبدیل شده اند عادت کرده اند به مانند جنس گرفته از آنها به سادگی نمی تواند آن را قبول کند.

دومینیک کامینگز ‘به تنهایی نابود مستند’ می گوید: Piers Morgan

برای چند نفر وجود دارد و حتی ممکن است چیزی هیجان در شکستن مستند به خصوص اگر آن را برای سیر کردن شصت. مشاور روانشناس Daria Kuss می گوید که این بستگی به فرد صفات رفتاری. “برخی از افراد ممکن است پیدا کردن آن سخت تر به استقامت با مطیع قوانین چرا که آنها دارای صفات تکانشگری فردی وابستگی و احساس به دنبال” او توضیح می دهد.

این روشن نیست که چه مدت از آن خواهد شد تا دولت اجازه می دهد تا مردم را به ملاقات در داخل خانه و در نتیجه اجازه می دهد آنها را به داشتن رابطه جنسی با کسانی که در خارج از خانواده خود را. آنچه ما میدانیم این است که برای یک دلیل و یا یکی دیگر از جیب جامعه ادامه خواهد داد به احساس حق به شکستن قوانین طراحی شده برای امن نگه داشتن ما. و تعداد زیادی از مردم شکستن این قوانین برای رابطه جنسی تنها به احتمال زیاد به افزایش دیگر به آنها گفته شود به پرهیز به طور کامل.

این مشکل قرار گرفته است در کشورهای دیگر. مانند, در, هلند, که در آن مردم تنها و بدون شریک جنسی گفته شد برای پیدا کردن یک “seksbuddy” (گروه دوستان) به صورت مستند. “آن را حس می کند که به عنوان یک [فرد] شما همچنین می خواهید به تماس فیزیکی گفت:” هلندی موسسه ملی بهداشت عمومی و محیط زیست که صادر راهنمایی در قانون است. آن را سخت به درک که چرا زمانی که پیش نویس این مستند قوانین انگلستان وزرای شکست خورده به نظر ملت میل جنسی. اما با توجه به این که ما در حال حاضر به خوبی به ما سومین ماه از مستند, شاید آنها باید.

*نام تغییر کرده است

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید