دمی مور و Lena Dunham, به, پادکست, ‘بنابراین وابسته به عشق شهوانی, آن را به شما می خواهم به داشتن رابطه جنسی’

دمی مور است بازیگران جدید در, وابسته به عشق شهوانی, پادکست, Dirty Dianaکه امیدوار است که به شنوندگان یک “دیدگاه تازه از رابطه جنسی به عنوان دیده می شود از طریق یک زن و همه لنز”.

این بازیگر همچنین تولید سری است که در صورتحساب یا لیست به عنوان “جدید قالب عاشقانه” و منتشر خواهد شد در 13 جولای.

Dirty Diana ایجاد شد و در طول مستند با اجرا یار اجرا نویسنده-مدیر Shana Feste. در سراسر شش قسمت آن را به داستان عدم ازدواج و چگونه دو شریک پیدا کردن راه خود را به هر یک از دیگر.

در کنار مور به طور منظم بازیگران شامل Claes انفجار Betsy Brandt و مکنزی دیویس.

Lena Dunham, Gwendoline Christie and Andrea Riseborough در میان کسانی که به ستاره خوش آمدید.

Feste گفت: “من می خواستم برای ایجاد یک نمایش در مورد ازدواج که احساس واقعی و قانع کننده و بنابراین وابسته به عشق شهوانی, این شما می خواهم به داشتن رابطه جنسی با شریک زندگی خود را پس از گوش دادن به آن است.

Dirty Diana به من این فرصت را به کار با برخی از باور نکردنی بازیگران, جمله شگفت انگیز و سکسی دمی مور آورده است که من شخصیت های زنده و به آنها نفس اماره و تمایلات جنسی است که قابل لمس بود. من امیدوار هستم که شنوندگان یک دیدگاه تازه از رابطه جنسی به عنوان دیده می شود از طریق یک زن و همه لنز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>