Dejan Lovren: Jurgen Klopp اصرار مدافع نقش مهمی بازی در لیورپول میان انتقال لینک

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول مدیر Jurgen Klopp اصرار مدافع Dejan Lovren هنوز بخش مهمی به بازی در میان گمانه زنی ها از آینده است.

زنیت سنت پترزبورگ مرتبط شده اند با یک حرکت برای مرکز-بازگشت امید برای کاهش قیمت معامله شد. کرواتی خارج از قرارداد در تابستان آینده اما لیورپول باید گزینه ای را برای گسترش خود را در زمان معامله با 12 ماه.

به نظر می رسد مانند آنها را انجام خواهد داد که و این که آیا آن است که برای حفاظت از خود هزینه نقل و انتقال و یا به استفاده از او را تا 2022 زیدان معتقد است که 31 ساله که به دلیل مصدومیت و فرم جو گومز و جوئل Matip ساخته شده است که تنها 15 حضور در این فصل می تواند چیزی.

“او مجروح شده است یک زن و شوهر از بار (در این فصل) و در دسترس نیست اما Dejan بازی فوق العاده بازی برای ما گفت:” در آلمانی. “او است که یک بخش بسیار مهم از تیم ملی. ما چهار مرکز-نیمه و ما معمولا با دو تا از آنها را, اما ما نیاز به چهار همیشه.

“Dejan نقش بسیار مهمی برای ما است. او در بازی نهایی لیگ قهرمانان در بسیاری از بازی های بزرگ او یک دختر بسیار قابل پخش.

Dejan Lovren شده است مرتبط با یک حرکت به روسیه (گتی)

“وجود دارد یک مقدار به تجربه خود را کاملا. پس من در اینجا Dejan بود و همیشه هم در این تیم به تیم و یا در دسترس نیست.

“هرگز وجود هر چیز دیگری ما تا به حال هیچ مشکلی.

“هیچ چیز وجود دارد به بحث در مورد وضعیت قرارداد. وضعیت کاملا روشن است – Dejan است که یک بازیکن از LFC و ما به او نیاز دارند.

“شما نیاز به کیفیت ما در مرکز نیمی موفق باشد.”

در حالی که Lovren آینده ممکن است به دور از روشن وجود دارد بدون شک در مورد طول عمر لیورپول مشهور مقابل سه تن از محمد صلاح Sadio یال و روبرتو Firmino.

پیش از سفر به آرسنال صلاح نیاز فقط یک هدف برای تبدیل شدن به اولین بازیکن لیورپول پس از راجر هانت در 1965-66 – و تنها چهارم در تاریخ این باشگاه به ثبت نام 20 لیگ اهداف در سه فصل پی در پی.

صلاح است که مجموعه ای را به بازی خود را در 150 بازی برای این باشگاه و یال اولین جفت از بازیکنان لیورپول پس از شکار و ایان سنت جان در سال 1963-64 به نمره 20 گل در تمام مسابقات برای سه روز متوالی مبارزات.

و در حالی که Firmino تا به حال نه او را بهترین فصل در مقابل هدف Klopp قبلا ستایش کار او کند که اجازه می دهد تا همکار خود را به جلو به نفع.

“شما نمی توانید دنیا را تغییر دهید اما به تنهایی همراه با حق مردم در اطراف شما شانس بهتری برای انجام آن را,” او گفت: صلاح سهم 94 گل در 149 بازی ها تا کنون.

“من بسیار مثبت بود در لحظه ای که آن را روشن بود که ما امضا او. من به یاد داشته باشید بحث ما هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات چهره به چهره زمانی که ما صحبت کرد: “چه مورد علاقه خود را در موقعیت؟’, “این خواهد بود بال سمت راست اما Sadio یال بازی وجود دارد و او با بازی بسیار خوب فصل است.’ “بله, او, اما او می تواند بازی جناح دیگر را به عنوان به خوبی.’

“بود که تقریبا شروع شده است. ایده روشن است که چگونه ما می خواهم به بازی با پسران, اما آن کار می کرد به شیوه ای که ما نمی تواند انتظار می رود.

“آنها به ثمر رساند در حال حاضر (تقریبا) 250 اهداف از آنجا که تعداد باور نکردنی.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>