مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بازیگران از مردم عزیز سفید پاسخ داده اند به طور گسترده ای تمسخر افراد مشهور PSA با خنده دار کلاه برداری.

Caitlin کارور, Sheridan, Pierce, Erich Lane, Wyatt Nash and John Patrick Amedori تمام ویژگی های در این تقلید مسخره امیز.

حساب توییتر برای Netflix بکشد نشان می دهد پرده برداری کلیپ, بیان, “سفید دانش آموزان از وینچستر [داستانی آیوی لیگ دانشگاه که در آن Netflix سری مجموعه] همچنین می خواهم به مسئولیت. ما سعی کردیم به آنها را متوقف کند.”

در کلیپ اصلی ستاره از جمله Aaron Paul, کریستن بل و استنلی توچی همه متعهد به نگه داشتن خود را مسئول یک سری از بی عدالتی از جمله “بدون کنترل هر لحظه” “هر نه چندان خنده دار شوخی” و “هر ناعادلانه کلیشه”.

که تصویری با عنوان “من مسئولیت” بود ملاقات با شک و تردید توسط کاربران رسانه های اجتماعی بسیاری از آنها تلقی آن انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته.

کلاه برداری به دنبال یک فرمت مشابه با پنج بازیگران خیره به دوربین در حالی که عذرخواهی برای اقدامات مختلف مانند “گزارش زیر سن قانونی آشامیدنی به [resident advisor], “سفید و زیبا و مطلوب به مردان در تمام نژادها”, “داشتن خواسته به دیدن بسیاری از مدیران” و “میل Quentin Tarantino movies”.

کارور شخصیت Muffy تاتل طول می کشد مسئولیت “نه ارسال مربع سیاه و سفید به زودی به اندازه کافی [on Instagram] اما خروج از آن تا کنون بیش از حد طولانی”.

Amedori را گیب میچل به پایان می رسد داشتن به “ساخت یک فیلم مستند است که محور خودم در یک گفتگو در مورد نژاد” که در آن نقطه او متوقف می شود به عنوان اگر متوجه این ویدئو در حال حاضر می افتد به دام همان و می افزاید: “S***.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im