مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

Ever پس از دولت بریتانیا تحمیل coronavirus مستند بسیاری از ما شده است تعجب به کشف کنند که آن را به چیزهای کوچک – و نه عجیب و یا به خصوص زمین-خرد – که ما از دست رفته است. مستقل زندگی میز جدید سری مقاله زندگی پس از مستند قصیده به همه چیز ما در زمان داده شده در قبل از Covid جهان – و چیزهایی که ما نمی تواند صبر کنید برای انجام یک بار دیگر زمانی که نرمال در نهایت رزومه.

***

من سهوا یک سرگرمی جدید در طول مستند: من صرف هر یکشنبه شب خیره در کامپیوتر من در اشک.

آن را قصد من به گریه. من به برخی از فرم های جدید درمانی در این زمان بحران است که من نیاز به “اجازه دهید آن همه” من از طریق چشم. اما آن را نمی توان کمک کرد: یک چهره آشنا بالا میآید بر روی صفحه نمایش می گوید: چند کلمه و من خودم blubbering مانند یک کودک.

من نمی هق هق وقتی می بینم دوستان من بیش از تماس تصویری; من اصلا گریه وقتی که من ring my mum; من حتی نمی از دست دادن آن زمانی که من زوم با من کمی برادرزاده سالخورده یک و چهار ساعت خود را چسبنده لبخند و اندام که توسط حقوق باید پرت در اطراف من در یک بستر راحت غنودن در حال حاضر. هنوز برای برخی از دلیل هر یکشنبه شب در “کلیسا” – جدید livestreamed دیجیتال نسخه من از حضور در اتاق خواب من – من می تواند به من احساسات است. آن را فقط می آید ریختن مستقیم از مجاری اشکی مانند یک لوله پشت سر هم.

آن را ممکن است به نظر می رسد کمی غیر معمول برای یک هزاره به پلیس به عنوان یک مسیحی و یک تمرین یک در است که در این روز از سکولاریسم. آن است که اغلب یک نقطه صحبت با آشنایان جدید: “شما واقعا رفتن به کلیسا ؟ مثل هر یکشنبه؟” من در حداقل جرم توسط کنجکاوی و یا تن از تعجب اما unfamiliarity از دین برای بسیاری از افراد به معنی آن سخت است برای برقراری ارتباط فقط آنچه مهم جامعه کلیسا می تواند برای کسانی از ما که فراموش اشتراک در همه چیز خدا.

ارتباط مجزا از دوستی برای شروع. البته وجود دارد مقدار زیادی از دوستی که رشد از آن, عمیق, مطیع دوستی که من گرامی برای بقیه زندگی من است. اما یک دلیل وجود دارد شما گاهی اوقات آن را بشنود به عنوان کسی “کلیسای خانواده”; یک دلیل انقباض غیر ارادی ماهیچه صدایی اصطلاح “برادران و خواهران در مسیح” می شود batted در اطراف. چون خانواده چیزی است که اغلب ragtag دسته از افراد را تشکیل می دهند که یک جماعت بیشترین شباهت – با تمام این اختلال که مستلزم.

وجود کلیسا معادل دیوانه خود را که شما همیشه مبهم نگران شما گیر صحبت کردن به رفع خستگی جدول; وجود دارد تجسم برادر خود را بیش از حد جدی جدید که نگه می دارد کوبیدن در مورد اینکه چرا او را تحریم واتساپ تا زمانی که شما می خواهید برای تبدیل خود را گوش و سپس آرام بخش حضور دارند که مانند یک حکیم خواهر و برادر بزرگتر کسی به شما می گوید به تنفس عمیق و اجازه دهید آن را تمام شستن بیش از شما.

اما نه فقط این آخرین فرد در خط که شما قدردانی میکنیم. شما لازم نیست عشق خود خانواده کلیسا در وجود افرادی که گهگاه rub شما راه اشتباه است. شما واقعا آن را دوست دارم چرا که از آن مردم است. شما هرگز آنها را ملاقات کرد در غیر این صورت. هرگز به آنها را می دانیم. هرگز به پذیرش و حتی در آغوش خصلت خود را. هرگز تبدیل به یک infinitesimally بهتر است فرد فقط با یادگیری به عشق کسی که شما همیشه نمی مانند.

به همین دلیل آن را مانند یک خانواده: شما آنها را دوست دارم حتی زمانی که شما از آنها بدم میاید. و شما می دانید که در استخوان های شما را که کسانی که به دور از ارواح قوم و خویشی را نیز آموخته است که برای قدردانی از شما بیش از حد. آنها به شما کردم در ناگفته نظیر راه; آنها در حال انتظار برای شما را به هر کسی جز خودتان. و این اطمینان بخش ترین احساس از پذیرش قابل تصور است.

من کاملا متوجه سحر و جادو از این mish-مشهد از اوراق قرضه قبل از مستند آغاز شده است. همانطور که همه به سرعت آگاه شد پس از زندگی تبدیل به چیزی unrecognisable وجود دارد بسیار ما را برای اعطا. کلیسا بود فقط چیزی که من در یک پنج شنبه شب unthinkingly, unappreciatively. آن را تنها یک بار من نمی تواند نشستن در یک اتاق با کسانی که مردم بخوان با آنها دعا با آنها خنده با آنها را پس از خدمات – تنها یک بار همه چیز محروم شد دور و من احساس gnawing در دل و روده من – که من آغاز شده به طور کامل درک دامنه این روابط. و بنابراین من گریه در روزهای یکشنبه در حال حاضر.

تکنولوژی ستارگان است و اجازه می دهد تا یک سرویس رهبر نوازنده و چند در اوصاف کشیش به رهبری کل شو از خانه های مربوطه خود را livestreamed در Facebook از طریق زوم. آن باور نکردنی است که چگونه به سرعت ما همه اقتباس و نقل آنلاین. اما دیدن یک دوست نزدیک افتتاح این سرویس با یک داستان خنده دار و دانستن او را نمی بینم از من گرفتن چشم او و خنده چالهها من. آواز weedily به همراه سرودهای و آهنگ ها به تنهایی در اتاق من زمانی که من به یاد داشته باشید که در احاطه یک صدای ناهنجار و خشن از غنی, شاد, هماهنگی, برگ من ، در برخی از نقطه آن همه بیش از حد می شود – شاید به سادگی اقدام به عنوان یک مسهل خروجی برای تمام احساسات تحریک شده توسط این قریب به اتفاق Brave New World – و من احساس می کنم گونه من دریافت مرطوب یک بار دیگر.

کلیساها در انگلستان بسته شده اند پس از مستند آغاز شد و در 23 مارس با تمام تعمید و مراسم عروسی نیز لغو شد. اگر چه بوریس جانسون اعلام کرد که کلیساها اجازه داده می شود برای باز کردن به صورت خصوصی عبادت از 15 ژوئن آنها ممکن است عامل “به طور معمول” دوباره تا سال آینده Rt برگرد سارا Mullally اسقف لندن هشدار داده است. حتی زمانی که آنها را بازگشایی بیشتر به طور کامل وجود دارد به احتمال زیاد گران قوانین جدید در اطراف همدلی و خوانندگی هم فعالیت های پرخطر وقتی که می آید به گسترش ویروس. این همان است که باید باشد – حفاظت از جوامع ما مهم تر از هر چیز دیگری در حال حاضر و عجله برای بازگشایی خواهد بود مطلق جنون. اما دانستن است که نمی شود آن را آسان تر است.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که برای نگاه به جلو به یک مستند است که به درستی بیش از: طولانی تنبل brunches با دوستان خوب; پشت سر هم از لذت در چیدن خواهرزاده من و نوسانی خود را در اطراف در پارک; صدا از انتظار به عنوان پرده آسانسور در تئاتر و شما ببینید در این مرحله است. من نمی توانم صبر کنید برای آن همه آن را.

اما چیزی که من نمی توانم صبر کنید برای بسیاری است که برای اولین بار از “عادی” سرویس برگشت با خانواده کلیسا در تمام خود را خیره کننده ای متنوع و درخشان (و گاهی اوقات بسیار بدتر) ، اولین بار که من گام به گام در داخل ساختمان است که احساس می کند خیلی بیشتر از فقط یک ساختمان و گرفتن هر چشم و پوزخند و شاید حتی در آغوش گرفتن. اولین بار ما بلند کردن صدای ما بالا زیاد موسیقی متورم و انفجار در خارج از درب و بر روی خیابان برای همه به شنیدن. چرا که ما در اینجا و ما زنده هستند و ما از دست رفته هر یک از دیگر به شدت و از دست رفته بازگشت.

به طوری که زمانی که من به ناچار گیر صحبت به “دیوانه دایی” توسط رفع خستگی جدول پس از آن من خواهد شد به سادگی گوش دادن و لبخند – و خدا را شکر ما در نهایت همه با هم دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im