دیوید ویلی آگهی انگلستان را به نفع خود بیش از ایرلند در اولین ODI

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دیوید ویلی خود را جشن گرفتند انگلستان بازگشت با ازدواج یک روز بین المللی پنج-حمل و نقل چوگان به عنوان قهرمان جهان به خود جلب کرد اولین خون سلطنتی لندن سری در مقابل ایرلند در Ageas کاسه.

ویلی بود jettisoned به جای Jofra آرچر در انگلستان در جام جهانی تیم ملی در سال گذشته اما با چند به طور منظم وجود ندارد و با توجه به آزمون خود را تعهدات یورکشایر چپ-armer در زمان مرکز در مرحله بین المللی خود را باز گشت.

در انگلستان اولین خانه ODI پس از برنده شدن خود را برای اولین بار جهانی 50-بیش از مسابقات Willey پنج برای 30 محدود ایرلند به 172 همه در 44.4 اور در مجموع میزبان بازرسی و نگهداری با شش ویکت به یدکی.

انگلستان بود lurched به 78 برای چهار اما سام, Billings, شامل پس از جو Denly خروج به دلیل آسیب به عقب حل و فصل هر گونه اعصاب با عالی 67 را خاموش 54 تحویل در ناگسستنی 96-اجرای ایستاده با Eoin مورگان.

انگلستان هم در طول خط با 22.1 اور هنوز باقی مانده در شروع سه ODI سری که نشانه شروع جام جهانی کریکت سوپر لیگ تشکیل بخشی از روند تحصیلی برای هند 2023.

اما در یک سطح که در آن زمان ثابت کرد مشکل برای تعدادی از ضربه زن روز متعلق به ویلی بود که عمدتا مسئول برای ایرلند teetering در 28 برای پنج بعد از دعوت به بت اول زیر آسمان آفتابی.

پس از این بازیکنان در زمان زانو برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ایرلند بودند نجات از سقوط آزاد بین المللی پاریس Curtis Campher یک آفریقای جنوبی به دنیا آمد همه طفیلی که واجد شرایط از طریق مادر خود را در گذرنامه.

21 ساله نشان داد عدم صبر و شکیبایی در 59 نه از 118 توپ در مقابل swathes گسترده ای از صندلی های خالی قبل از Willey بازگشت به این حمله به پایان رسید و نوبت.

Willey را دلاوری با توپ های جدید است که به خوبی شناخته شده و با وجود شواهد قابل توجهی جنبش او هنوز هم در کسب و کار به عنوان پل Stirling کوتاه به midwicket قبل از ایرلند کاپیتان اندرو Balbirnie وسوسه شد به گسترده درایو تنها موفقیت در nicking طریق به Jonny Bairstow.

Saqib محمود تنگ شده هری Tector برای اتاق و ODI پاریس خرد شده در حالی که Willey زده دو بار در دو توپ به عنوان Gareth زدن قطعه قطعه به عقب نقطه برای پایان دادن به یک ضد حمله 22 از 16 تحویل قبل از Lorcan تاکر به دام افتاده بود در مقابل یک تصمیم دادگاه در بررسی پس از فن آوری نشان داد توپ توفنده به پا بیخ و بن.

Campher جان سالم به در برد هتریک توپ و نشان داد بلوغ فراتر از سال خود را در steadying کشتی در کنار کوین اوبراین و سپس اندی McBrine مشارکت 51 و 66 که کمک ایرلند اجتناب از مطلق ،

اوبراین پناه را به عنوان او رفت و در جستجوی خود را برای اولین بار از مرز 22 در حالی که McBrine 40 برجسته قوی بیش از شش midwicket خاموش معین علی اما صبر خود را نیز زد که او در عمیق است. هر دو طرف از آن اخراج Simi سینگ هم اجرا شد و پس از فرستاده بودن اقدام سریع تک.

Campher knock موجود فقط چهار چهار دست و پا اما او فرار از همکاران قبل از او تا به حال فرصتی برای ضد حمله Willey جاست پایان ایرلند نوبت هنگامی که آخرین مرد کریگ جوان پا به پایان رسید تا اواسط کردن.

Campher را ناظر نوبت تضمین انگلستان نمی خواهد که یک بهر شکار در اواخر شب آفتابی بود که تاکید کرد که Bairstow به دام افتاده بود در مقابل خاموش-عنکبوتی که تار میتند McBrine پس از seamer بری مک کارتی به حال آرامی در بیش از.

Jason James Roy و وینس هم سوسو به طور خلاصه قبل از تسلیم به جوان کم وزنی و پشت (24 و 25 به ترتیب و انگلستان بودند در برخی از نزاع زمانی که Campher زده چهار توپ خود را به حرفه ای بین المللی.

Campher تا به حال به خود اختصاص تام Banton برای آفریقای جنوبی زیر 19 کنار یک زن و شوهر از سال پیش و تاریخ خود را تکرار می شود زمانی که سامرست رودخانه بالا و لبه کشش با ایرلند wicketkeeper تاکر گرفتن steepling گرفتن.

مورگان تا به حال تنزل مقام خود را به شش اما آمد به چین برای پیوستن به بیلینگز که دو بار معکوس جاروب سینگ برای چهار و به نظر می رسید با اعتماد به نفس بیشتر در یک سطح بود که با توجه به بالا-نظم تیمی مشکل است.

ترد کشیدن برای او نهم چهار او را به یک 41-توپ پنجاه و قبل از مورگان (36no) کوبید سینگ پشت سر خود را به پایان برساند این بازی در سبک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>