دیوید شویمر می گوید: کمبود افراد از رنگ در دوستان بود ‘اشتباه’

دیوید شویمر گفته است که دوستان “اشتباه” بود و نه بیشتر نمایندگی در آن بازیگران.

یاد طنزهای شد انتقاد طول اولیه آن اجرا برای عدم وجود خود را از مردم از رنگ در آن حمایت از بازیگران به خصوص آن را به عنوان در مجموعه متنوع شهر نیویورک. آن تجدید حیات در جریان است منجر به شکایت مشابه متداول شدن است.

صحبت سرگرمی, امشب, شویمر گفت که او تحت فشار قرار دادند برای شخصیت او به تاریخ زنان از رنگ در سری.

“من واقعا احساس می کردم که باید راس تاریخ دیگر مردم از همه نژادها,” او گفت:. “این فقط احساس اشتباه است که وجود دارد نه به اندازه کافی نمایندگی در نشان می دهد.”

سه عشق منافع رنگ که به نظر می رسد در سری لورن تام جولی, Gabrielle Union را کریستن و Aisha Tyler چارلی بودند و تمام شاعرانه با درگیر راس.

شویمر اضافه شده این است که او باور دوستان یک نیروی مثبت برای نمایندگی در مناطق دیگر به طور خاص آن تصویر از زن و شوهر لزبین کارول و سوزان.

“آن انجام برخی از چیزهای باور نکردنی,” شویمر گفت. “اگر شما به یاد داشته باشید خلبان شخصیت من بود از دست دادن همسر خود را به یک زن است. راه آنها به تصویر کشیده گی, ازدواج و چگونه ما به عنوان یک خانواده از آن ساخته شده من فکر کردم عالی بود.”

در ماه اوت شویمر خواهد فیلم بسیار پیش بینی بازیگران تجدید دیدار با دوستان شرکت ستاره که انتظار بود به ساقه در ماه آوریل بود اما به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ویژه را ببینید شویمر, جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc و Matthew Perry reuniting برای اولین بار پس از پایان طنزهای تلویزیونی در سال 2004.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید