دیوید فاستر دفاع از 35 سال فاصله سنی با همسر پنجم Katharine McPhee

دیوید فاستر 70 در دفاع از سه دهه فاصله سنی بین او و پنجم, همسر, Katharine McPhee, 36.

فاستر که قبلا ازدواج به Yolanda حدید و ناپدری به جی جی حدید و خواهر و برادر او بلا و انور, ازدواج اخیر خود در ماه ژوئن 2019.

16-بار برنده جایزه گرمی تولید کننده موسیقی و ترانه سرا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز از رابطه اش با سابق بت آمریکایی خواننده.

کانادا گفت: “نگاه ما متنفر در رسانه های اجتماعی وجود دارد و نه یک فرد که در اطراف را به برخی از اظهار نظر در مورد تفاوت سن.

“اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند یک ازدواج پایین: می توان آن را مالی آن می تواند کودکان را می توان جغرافیا می توان آن را خیانت. و یکی از آنها این است که تفاوت سن, اما این تنها ما مشکل است.”

وی افزود: “هر چیز دیگری است که در خط به طوری که آن را نمی خواهید ما را به پایین” و گفت که این جفت ارز در “موسیقی اتصال”.

پرورش پنج بیولوژیکی دختران از ازدواج های قبلی خود قدیمیترین است 50, 14 سال بزرگتر از همسر خود. او می گوید خانواده شناخته شده Katharine برای 15 سال است.

“من شناخته ام او را برای 15 سال و آنها را شناخته ام او که مدتها به عنوان به خوبی. آن را راحت انتقال و آن را به یک اعتبار به دو همسر و دختر است که آنها به تازگی با آن و آنها را بزرگ با هم,” او می گوید.

“این سال در حال حاضر با هیچ دشمنی و هیچ مشکلی و من هیچ دلیلی برای این باور که می خواهید تغییر در همه.”

زن و شوهر خود را به تازگی جشن سالگرد یک سال در مستند. پرورش توضیح داد: “من موفق به خرید او در حال حاضر و کارت و من رزرو گودال آتش در مجتمع محل سکونت ما زندگی می کنند. آن را به پایان رسید تا بودن بیش از حد سرد خارج, بنابراین ما می خوردند داخل. اما این یک روز خوب.”

جدید Netflix فیلم مستند در مورد فاستر زندگی خواهد شد در این هفته: به نظر می رسد در خود نامی حرفه ای تولید سوابق مانند ویتنی هوستون “من همیشه شما را دوست دارم” باربارا استرایسند “در جایی” و Celine Dion را “از آنجا که شما مرا دوست داشت”.

پرورش حرفه ای شروع به عنوان یک کیبورد در یک گروه به نام “چکاوک” در سال 1971. خود را برآورد خالص ارزش است که در حال حاضر در منطقه از $80-90 متر (£70m).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>