دیوید بووی: بی سابقه نسخه از ‘نو جوان حیات وحش’ منتشر شد به عنوان جدید آلبوم زنده اعلام کرد

یک مسیر زندگی ثبت شده توسط دیوید بووی در سال 1995 منتشر شده برای اولین بار.

قبلا بی سابقه نسخه از “Teenage حیات وحش” از بویی را هیولا های ترسناک (و فوق العاده سرخی) آلبوم ساخته شده موجود برای جریان در روز جمعه (26 ژوئن) در کنار اعلام این خبر که سال 1995 زنده آلبوم از نوازنده منتشر خواهد شد برای اولین بار در 3 جولای.

با عنوان Ouvrez Le Chien (زنده دالاس 95)این آلبوم ثبت شده در تگزاس را Starplex Ampitheatre در اکتبر سال 1995 و همچنین ویژگی های دو جایزه ضبط شده از “Moonage رویاپردازی” و “تحت فشار” اسیر در بیرمنگام NEC در دسامبر 1995.

تعدادی از بویی آلبوم remastered شده است و دوباره منتشر شده پس از مرگ خواننده در سال 2016 با ضبط زنده از جمله خوش آمدید به خاموشی (Live London ’78) و گلستنبوری 2000 (زنده) نیز منتشر شد.

این آخر هفته طرفداران این هنرمند قادر خواهد بود به تماشای افسانه ای خود گلستنبوری عملکرد کامل برای اولین بار پس از سال 2020 جشنواره لغو شد.

عملکرد که شامل یک مجموعه لیست بویی بیشترین بازدید شده بود پخش در زمان, اما در دسترس خواهد بود به تماشای در بی بی سی دو و BBC iPlayer گلستنبوری کانال در روز یکشنبه (28 ژوئن) در 9:30بعد از ظهر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>