دیوید و ویکتوریا بکهام علامت 21st سالگرد عروسی با احساساتی مونتاژهای عکس

دیوید و ویکتوریا بکهام پرداخت ادای احترام به یک دیگر خود 21st سالگرد عروسی های بازگشتی تصاویر در Instagram.

در 4 جولای سال 1999 دیوید بکهام و ویکتوریا آدامز ازدواج کرده بودند در Luttrellstown قلعه در ایرلند پس از دو سال رابطه است.

به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان “شیک و Becks” زن و شوهر باید چهار فرزند با هم در محدوده سنی 21 تا هشت سال است.

در افتخار خود را 21st سالگرد عروسی هر دو فوتبالیست سابق و طراح مد مشترک دلتنگ مونتاژهای عکس در Instagram دنبال بازگشت در لحظات کلیدی از ارتباط آنها.

در ویکتوریا پست که قرار بود به التون جان آهنگ “چیزی در مورد The Way You Look Tonight” را 46 ساله شامل تصاویر از عروسی خود از زن و شوهر از حضور در فرش قرمز, حوادث در تعطیلات و با کودکان خود.


“خوشحال بوده @davidbeckham. من می توانم آن را باور نمی شده است و 21 سال پس از ما گفت: ‘من’,” سابق Spice Girls عضو گفت: در عنوان ،

“چهار فرزند چهار سگ خیلی خنده و من شما را دوست دارم بیشتر در هر روز.”

در دیوید را به عنوان او اشاره شده که در سراسر ویکتوریا قبل از آنها شروع به قدمت زمانی که او کشف خود را در تلویزیون.

“خوب حدود 23 سال پیش من نشسته در یک اتاق با گری نویل و Spice Girls شد و در تلویزیون و من برگشتم و به او گفت: “Ohhhh من دوست دارم که یک در کوچک سیاه, catsuit” ، ” 45 ساله اعلام کرد.


“چه کسی می توانست تصور می کردند که این همه سال بعد از آن ما در حال جشن 21 سال از ازدواج و چهار از زیبا ترین و مناسب کودکان و نوجوانان. با تشکر از شما و سالگرد مبارک I love you @victoriabeckham.”

دیوید پست شامل تصاویر و کلیپ های ویدئویی شامل ویکتوریا در بیمارستان پس از زایمان با فرزندان خود و در خانه در آشپزخانه.

مجموعه به دختران ادویه لحن “می گویند شما می شود وجود دارد” پست همچنین شامل یک قطعه از یک Spice Girls موزیک ویدیو شامل ادویه پوش در مقابل این گروه رو به دوربین.

متعدد Instagram کاربران خواست زن و شوهر سالگرد مبارک از جمله چند تن از افراد مشهور دوستان است.

“عشق شما بچه ها!” اظهار نظر ویکتوریا سابق Spice Girls band عضو Emma Bunton.

“سالگرد مبارک بچه ها” نوشت بازنشسته فوتبالیست رابی کین در حالی که به Giancarlo Giammetti از بنیانگذاران خانه مد از والنتینو گفت: “تبریک می گویم عزیز ویکتوریا و دیوید!!!”

زن و شوهر را سه پسر و بروکلین و رومئو و کروز نیز به اشتراک گذاشته Instagram پست به افتخار پدر و مادر خود را’ سالگرد عروسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>