Dave Grohl می دهد سوزاننده حذف از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مبنی بر بازگشایی مدارس: معلمان می خواهند به تدریس نمی میرند'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Dave Grohl منتشر کرده است سوزاننده صوتی توجه داشته باشید نخوری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مبنی بر بازگشایی مدارس در طول coronavirus بیماری همه گیر.

فایترز Foo موسس مشترک این پیام با عنوان "در دفاع از معلمان ما" روز چهارشنبه به عنوان بخشی از داستان سرایی پروژه دیو داستان واقعیکه او آغاز شده در ماه مارس است.

Grohl که مادر استفاده می شود به کار به عنوان یک معلم برجسته نیاز به محافظت از معلمان و دانش آموزان ایمنی از طریق کافی پروتکل های بالا بردن زنگ در مورد "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هادی-کمتر ارکستر".

"هنگامی که آن را به می آید دلهره آور و تا کنون بیشتر سیاسی سوال از بازگشایی مدارس در coronavirus همه گیر نگرانی برای فرزندان ما خوب بودن اهمیت و در عین حال معلمان نیز در مواجهه با مجموعه ای کاملا جدید از معضلات است که اکثر مردم را در نظر نمی," او گفت:.

با استناد به مادرش که "در حال حاضر 82 و بازنشسته" او ذکر شده زیر نگرانی: "ماسک و فاصله درجه حرارت چک شلوغ bussing, شلوغ, راهروها, ورزش, تهویه مطبوع, سیستم های lunchrooms, مکان عمومی, دستشویی مربوط به فراشی کارکنان.

"بسیاری از مدارس در حال حاضر مبارزه از کمبود منابع," او اضافه شده است. "چگونه می تواند از آنها احتمالا استطاعت کوه از اقدامات ایمنی که باید در جای خود است؟"

تماس از راه دور آموزش "ناخوشایند و امیدوارم راه حل موقت", Grohl می رود: "تا آنجا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هادی-کمتر ارکستر خیلی دوست دارم برای دیدن این کشور بازگشایی مدارس به نام گلگون اپتیک, درخواست یک معلم علوم آنچه آنها فکر می کنم در مورد کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany نظر است که" علم باید در راه ایستاده است.' این امر می تواند احمقانه به انجام این کار در هزینه از ما, دانش آموزان, معلمان و مدرسه است."

Ms McEnany این اظهارات را هفته گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی که در طی آن او تاکید کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است "بسیار مشتاق" برای دیدن بازگشایی مدارس و افزود: "علم باید در راه ایستاده از این است."

Grohl توصیف معلمان به عنوان در حال حاضر "گرفتار در تله های تعیین شده توسط مردد و متضاد بخش از رهبری شکست خورده است که هرگز در موقعیت خود و احتمالا نمی تواند مربوط به چالش های منحصر به فرد آنها".

"من نمی خواهد اعتماد وزیر از سازهای کوبه ای به من بگویید که چگونه به بازی Smells Like Teen Spirit اگر آنها تا به حال هرگز نشسته پشت یک مجموعه درام بنابراین چرا باید هر معلم, اعتماد, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos به آنها بگویید که چگونه به تدریس و بدون داشتن همیشه نشسته در سر کلاس؟" Grohl, نیروانا طولانی ترین مدت درامر ادامه داد.

"...تا زمانی که شما های بی شماری را صرف روز در یک کلاس درس اختصاص وقت و انرژی خود را برای تبدیل شدن به که مادام العمر مربی به نسل در غیر این صورت قطع شد, دانش آموزان, شما باید به گوش کسانی که باید.

"معلمان می خواهند به تدریس نمی میرند و ما باید حمایت و حفاظت از آنها را مانند گنجینه های ملی را که آنها هستند. برای بدون آنها, که در آن ما خواهد بود؟"

برخی از معلمان اتحادیه های کارگری تحت فشار بوده اند در برابر آنچه آنها را به عنوان بی ارزش تهاجمی جدول زمانی برای بازگشایی.

بزرگترین اتحادیه های کارگری می گویند زمان باید هدایت شود که آیا مناطق باید توانایی و بودجه — به پیاده سازی پروتکل ها و اقدامات احتیاطی برای محافظت از دانش آموزان و معلمان حتی اگر این بدان معناست که balking در تماس از رئیس جمهور به رزومه فرد در آموزش.

روز دوشنبه گروهی از معلمان اتحادیه واصل طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از بازگشایی مدارس در فلوریدا که در آن مقامات دولتی دستور داده اند که مدارس برای بازگشایی دانشگاه ها به عنوان یک گزینه مگر بهداشت محلی مقامات بر این باورند که به نا امن.

معلمان در چندین شهر به نام برای سال تحصیلی برای شروع آموزش از راه دور. برخی از پیوست تظاهرات در آریزونا که در آن سه معلمان های یک کلاس درس در مدرسه تابستانی آزمایش مثبت برای این ویروس و یک سالگی درگذشت.

کارشناسان بهداشت و مونتاژ توسط بنیاد راکفلر گفت: هفته گذشته که ما باید در مقیاس بالا برای تست 30 میلیون آمریکایی در هر هفته با سقوط زمانی که مدرسه reopenings و فصل آنفولانزا انتظار می رود که بیشتر باعث تشدید این ویروس گسترش یافته است. این گروه اذعان کرد که شکل خود ممکن نخواهد بود با زمان مبتنی بر آزمایشگاه تست سیستم.

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب