Danny Masterson: That ’70s Show بازیگر نقش اول مرد به اتهام تجاوز به سه زن, LA, دادستان ها می گویند

بازیگر Danny Masterson شده است به اتهام تجاوز به سه زن, دادستان در لس آنجلس گفت.

44 ساله ستاره که ’70s Show است که متهم به حمله به این مقتولین در دو رویداد جداگانه بین سال های 2001 و 2003 با توجه به لس آنجلس دادستان منطقه.

آقای Masterson شده است به اتهام سه فقره تجاوز به عنف با زور و ترس است. یک تفهیم اتهام شنوایی برای سپتامبر دادستان گفت.

او متهم به تجاوز به یک زن 23 ساله در سال 2001 با توجه به دادستان.

آقای Masterson نیز متهم به حمله به یک زن 28 ساله در مارس 2003 به عنوان به خوبی به عنوان تجاوز به یک زن 23 ساله او دعوت کرده بود به هالیوود هیلز خانه بین ماه های اکتبر و دسامبر آن سال.

همه ادعایی حملات صورت گرفت در Mr Masterson خانه دادستان گفت.

این بازیگر وکیل تام Mesereau گفت: اتهامات نادرست است.

وی افزود: در یک بیانیه گفت: “آقای Masterson بی گناه است و ما با اعتماد به نفس است که او را تبرئه زمانی که تمام شواهد و مدارک در نهایت می آید به نور و شهود باید از این فرصت به شهادت.

“بدیهی است که آقای Masterson و همسرش در شوک کامل با توجه به این که نزدیک به 20 سال از اتهامات به طور ناگهانی و در نتیجه هزینه واصل شده اما آنها و خانواده خود را در حال آرامش دانستن است که در نهایت به حقیقت خواهد آمد.

“افرادی که می دانم آقای Masterson بدانید شخصیت خود را و می دانم که این اتهامات می شود نادرست است.”

آقای Masterson که شناسایی خود را به عنوان یک تمرین Scientologist شده است به بازیگر جواهر فیلیپس از سال 2011 و آنها را به یک دختر شش ساله است.

اگر محکوم به متهم آقای Masterson بهترین و شناخته شده برای بازی استیون هاید در طنزهای تلویزیونی که ’70s Showچهره یک جمله حداکثر 45 سال به زندگی در زندان ایالتی.

دفتر دادستان منطقه نیز گفت: این کاهش به پرونده تجاوز جنسی اتهامات عنوان شده علیه آقای Masterson در دو, دیگر موارد, یکی برای شواهد کافی و از سوی دیگر بر اساس اساسنامه محدودیت ها.

آقای Masterson نوشته شده از Netflix کمدی مزرعه در سال 2017, زمانی که او متهم به تجاوز جنسی.

اخراج او از نمایش در آمد و در پی انبوه اتهامات علیه این شرکت-زندانی Hollywood mogul Harvey Weinstein بود که متهم به سوء رفتار جنسی پس از نیویورک تایمز بررسی در اکتبر 2017.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

اگر شما شده اند تحت تاثیر خشونت جنسی, شما می توانید کمک از طریق بیمه خدمات درمانی. تجاوز بحران ارائه می دهد پشتیبانی متخصص زنان و دختران و بازماندگان’ اعتماد و پشتیبانی مردم از هر جنس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید