خانم ورا لین: تشییع جنازه نیروهای یار مشخص شده با Spitfires و طوفان flypast

خانم ورا لین خانواده و دوستان و طرفداران مایلند او وداع با صفوف منظم از طریق روستای Ditchling, east Sussex, جایی که او درگذشت.

اواخر “نیروهای یار” که آهنگ “با ما دیدار دوباره” شد زمان جنگ نمادی از امید برای نیروهای در خط مقدم و عزیزان خود را در درگذشت مارس در سن 103.

با 22 سال سن او تا به حال به فروش می رسد بیش از یک میلیون رکورد. آهنگ های دیگر او معروف شد عبارتند از: “صخره های سفید دوور” “من شما را به دیدن شما” و “همیشه وجود خواهد داشت یک انگلستان”.

او خود را جشن 103 تولد در ماه مارس, به مناسبت, به مناسبت, با انتشار یک ویدئو جدید برای “ما دوباره ملاقات” از جمله یک صدای خارج از قاب با هدف تشویق کردن, سکس در coronavirus بیماری همه گیر.

“ما رو به یک زمان بسیار چالش برانگیز در حال حاضر, و من می دانم که بسیاری از مردم در مورد آینده نگران هستند,” او گفت:.

“من به شدت تشویق می شوند که با وجود این مبارزات ما مردم دیده پیوستن با هم.

“موسیقی خیلی خوب است برای روح و در طول این دوران سخت ما باید همه به یکدیگر کمک برای پیدا کردن لحظات شادی است.”

لین مراسم تشییع جنازه برگزار شد در Woodvale کوره های جسد سوزی در برایتون خواهد شد و با حضور نمایندگانی از Royal British Legion و نیروی دریایی سلطنتی.

او همچنین با افتخار یک نبرد بریتانیا flypast توسط Spitfires و طوفان در ظهر روز جمعه 10 جولای. مغازه های محلی تزئین شده بودند با اتحادیه جک پرچم.

خانواده او گفته اند که کامل مراسم یادبود برگزار خواهد شد در تاریخ بعد.

ادای احترام به لین به تازگی پیش بینی شده در صخره های سفید دوور در حالی که با آهنگ “ما دیدار دوباره” پخش شد در سراسر کانال.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>