Dame Helen Mirren, تعقیب ‘شیطان’ خرس از باغ خود را در دریاچه تاهو

Dame Helen Mirren نشان داده است که او تعقیب یک خرس سیاه از باغ او پس از آن کمک کرد تا خود را به غذا از سمت چپ برای پرندگان.

ظاهر می شود در Marc Maron را WTF , پادکست, برنده جایزه اسکار, بازیگر توضیح داد برخورد در باغ در خانه جدید خود را در دریاچه تاهو در کوه های سیرا نوادا محدوده.

میرن نشان داد اموال تا به حال فقط تکمیل شده است که مستند اعلام شد: “ما مستند در یکی از زیبا ترین مکان است.”

او گفت که او تا به حال شده است با بهره گیری از “سرگرمی های بی پایان با حیات وحش” تا زمانی که دارای گونه های برامده خرس تبدیل شده است.

“من رفت و به من گفت: ‘خرس بد بد, شوخ, خرس بسیار شیطان خرس!'” او به یاد می آورد. “او در زمان یک نگاه به من و lumbered ، او بزرگ سیاه و سفید خرس.”


حادثه اتفاق افتاده در مدت کوتاهی پس از Mirren خوانده بود حیات وحش جزوه که دستور خوانندگان چه اگر آنها کشف یک خرس رفتار پرخاشگرانه.

“آنها گفت: شما خودتان را به عنوان بزرگ به عنوان امکان پذیر است اگر شما می توانید یک چوب خود را نگاه بزرگ و سپس فریاد ‘خرس بد!'”

میرن شوخی که تجربه خود را بر روی صحنه با شکسپیر – با اشاره به دستورالعمل “خروج, به دنبال یک خرس” به او داده بود برخی از تجربه در نحوه رسیدگی به این وضعیت است.

در همان مصاحبه میرن همچنین در مورد دوران کودکی او در حال رشد در Southend-on-Sea, حرفه ای خود را آغاز و شکسپیر ربط امروز.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>