خرید رپورتاژ

Tesla Cybertruck RV Travel Trailer
عکس های اعتباری: این Tesladorian
آن را تنها یک ماده از زمان قبل از ما دیدن ایلان Cybertruck نورد در اطراف خیابان ها و بسیاری از آن استفاده خواهد شد برای سفرهای جاده ای طولانی اما این سفارشی تریلر سفر خواهد آن را به سطح بعدی. طراحی از تریلر خود را تساوی طراحی نشانه از Cybertruck همراه با آن زاویه ای چین و چه چیزی نیست. ادامه مطلب چند عکس نشان دادن داخل کشور است.

داخلی ممکن است لوکس که دیگران آن را همه شما نیاز دارید برای راحت سفر متقابل کشور از جمله منطقه خواب اطاق کوچک ناهار خوری, آشپزخانه و مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی. بله وجود دارد و حتی پانل های خورشیدی تا بالا نگه داشتن تمام الکترونیک خود را طراحی شده بدون نیاز به قرعه کشی از Cybertruck.

Hot Wheels id Tesla Model S {Factory Fresh}
داغ چرخ id تسلا مدل S {کارخانه تازه}

  • داغ چرخ id طول می کشد خودرو بازی به یک سطح جدید از پالس تپش هیجان ارائه اولین از نوع خود مخلوط-بازی تجربه.
  • پیگیری سرعت و تعداد دور خود را با کلاسیک Hot Wheels track و داغ چرخ مسابقه پورتال. با هر نقطه عطف فتح بچه ها مسابقه دلاوری افزایش است.
  • ساخت یک گاراژ مجازی ظالمانه وسایل نقلیه مانند این تسلا مدل S برای پرش و سقوط به رقابت بپردازند. باز کردن افزایش عملکرد نژادها و راد پاداش.
  • اتومبیل های مسابقه در مجنون دیجیتال, مسابقات, باز کردن پاداش و سطح بالا با رایگان موبایل برنامه. NFC را فعال کنید دستگاه یا داغ چرخ مسابقه پورتال (فروش جداگانه) مورد نیاز برای اسکن در اتومبیل.
  • آن را به سطح بعدی و با استفاده از چرخ های جدید id های هوشمند ردیابی (فروش جداگانه).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im