خرید رپورتاژ

Star Wars Millennium Falcon Fire Pit
عکس های اعتباری: سوخته توسط طراحی
طرفداران جنگ ستارگان در حال حاضر می دانیم که Millennium Falcon در درجه اول فرمان توسط قاچاقچی هان سولو همراه با Chewbacca اما برخی از نسل جوان ممکن است آگاه باشید که این کشتی قبلا متعلق به قمار باز باهم-هنرمند Lando <url>. آنچه که گفت: Alex Dodson تصمیم گرفت به نوبه خود این داستانی کشتی فضایی را به یکی از جالبترین چاله آتش دیده ایم. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.


Star Wars Millennium Falcon Fire Pit
Star Wars Millennium Falcon Fire Pit
Star Wars Millennium Falcon Fire Pit
در فیلم این کشتی فضایی است که به عنوان یکی از سریع ترین کشتی در Star Wars کانن با وجود به دنبال مانند یک فرسوده junker. آن را ممکن است یک جنس بنجل خارجی اما Millennium Falcon دارای نقش مهمی را در برخی از بزرگترین پیروزی های شورشی داد و جمهوری جدید. این اعمال را به این گودال آتش و همچنین پس از آن ممکن است زیباترین, اما هنگامی که روشن آن را آماده برای نبرد.

فروش

Funko Pop! Deluxe: Star Wars - Millennium Falcon with Han Solo, (Amazon Exclusive)
Sky Movies پاپ! لوکس: Star Wars – Millennium Falcon با هان سولو (آمازون اختصاصی)

  • این Classic Star Wars پاپ! لوکس بازسازی Millenium Falcon در جزئیات خیره کننده و ویژگی های هان سولو در راس نمادین کشتی.
  • این مورد را قطعا تبدیل به مرکز قطعه sky movies پاپ! جنگ ستارگان مجموعه!
  • این رقم اقدامات 5. 5″ بلند است 10. 5″ گسترده و 13. 25″ طولانی و در یک جعبه پنجره نمایش می دهد.
  • از دست ندهید در شانس خود را برای خود کشتی ساخته شده است که Kessel اجرا در کمتر از 12 parsecs به عنوان تنها classic star wars می توانید تحویل!
  • نوع مواد: وینیل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de