خرید رپورتاژ

Arcade Coffee Table
عکس های اعتباری: عشق Hulten
سوئد-طراح بر اساس عشق Hulten انتخابات ایجاد و آن را براق میز قهوه با آنچه به نظر می رسد بازی های آنلاین دسته چوب چسبیده. چرا ؟ کشیدن آن دسته را به فاش کردن دو full-sized wireless بازی های آنلاین کنترل. آنها ممکن است سازگار با هر کنسول بازی اما آن را با استفاده از یک سیگنال جعبه برای اتصال بی سیم به یک مجموعه تلویزیونی. در ادامه مطلب به صورت تصویری و تصاویر بیشتر.متاسفانه این مثال خاص برای فروش نیست آن را به عنوان یک خلقت است. اما اشخاص علاقه مند هستند قادر به تماس با عشق Hulten برای خود سفارشی خود را ایجاد. چقدر آن را به شما هزینه? رفتن توسط طراح قبلی خلاقیت (فیلم زیر) یک بازی سفارشی کنسول اجرا خواهد شد شما حداقل $3,000+ پس از یک میز قهوه از این اندازه ممکن است شما را به مجموعه ای که در حداقل است.

Handheld Game Console, Kiztoys Retro Game Console with 400 Classic Handheld Games, Supporting 2 Players & TV Connection, 800 mAh Rechargeable Battery
دستی کنسول بازی Kiztoys کنسول بازی یکپارچهسازی با 400 کلاسیک بازی دستی, حمایت از بازیکنان 2 و تلویزیون اتصال 800 میلی آمپر ساعت باتری قابل شارژ

  • 🍅 【400 بازی های کلاسیک و سرگرم کننده برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان】 Kiztoys کنسول بازی دستی 400 ساخته شده است در کلاسیک بازی دستی مانند اقدام, ورزشی, مسابقات, تیراندازی, بازی های مبارزه و غیره ، نه تنها در آوردن خنده دار بازی زمان برای کودکان بلکه بیدار شدن از خواب فوق العاده خاطرات دوران کودکی به 80s و 90s در بزرگسالان و همچنین انتشار زندگی خود را فشار.
  • 🌷 【پشتیبانی از 2 بازیکن】 دیگر کنترل کننده بازی شامل در بسته اجازه می دهد تا دو نفر را به بازی در همان زمان به ارمغان می آورد و تعامل به بازیکنان است که مفید به ثابت بين برادران و خواهران و همچنین والدین و کودکان. (توجه داشته باشید: سیمی کنترل تنها با این نسخهها کار برای کنترل 2 بازیکن در 2 بازیکن بازی ها, آن کار نمی کند در 1 بازیکن بازی. 1-بازیکن در بازی کنترل توسط دکمه های روی کنسول بازی دستی.)
  • 🍭 【اجازه می دهد برای اتصال به تلویزیون】 شما حتی می توانید اتصال این کنسول بازی دستی به تلویزیون با خروجی AV کابل به نمایش زمان واقعی بازی تصویر به صفحه تلویزیون و تجربه فوق العاده در بازی دید.
  • ⚽ 【قابل حمل پخش بازی】 آن است که قابل حمل و آسان برای حمل این مینی بازی بازیکن در جیب یا کیف خود نسبتا جمع و جور طراحی به طوری که شما می توانید سرگرم کننده در هر زمان و در هر نقطه.
  • 🌱 【قابل شارژ و عمر باتری】ساخته شده در 800 میلی آمپر, باتری های قابل شارژ آن پشتیبانی از مدت زمان طولانی بازی تا 5-6 ساعت پس از شارژ کامل. شما می توانید آن را در خارج بدون متصل کردن.

Arcade Coffee Table
Arcade Coffee Table
Arcade Coffee Table

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im