کریستال پالاس مقابل برنلی نتیجه: بن Mee را غواصی هدر آسانسور Clarets به لیگ اروپا مشاجره

یک هفته پس از خود را به اثبات بی عیب و نقص رهبر کردن پیچ بن Mee کشف و ضبط لحظه ای خود را در آن به سر برنلی به پیروزی بر کریستال پالاس و افزایش امید خود را برای واجد شرایط برای اروپا است.

برنلی وارد بازی زیر یک ابر عدم قطعیت پس از سین دیچه آخرین تذکر است که وقت خود را در چمن مور ممکن است نزدیک شدن به پایان پس از هفت و نیم سال است. به طور معمول پس از انجام بیشتر با کمتر از رقبای خود را داشتن اما امن پنجمین فصل در لیگ برتر برای Clarets, Dyche صبر است که با پوشیدن لباس نازک به او اشتیاق بیشتر.

این زن 48 ساله به عمد توصیف مخمصه خود را به عنوان یک “دور باطل” در حالی که شفاعت یک بار دیگر برای باشگاه به “کشش – شکستن نیست” بودجه به منظور باشگاه به سطح بعدی.

این تنش بار در لنکشایر با این باشگاه یک هفته حذف از چه شرم آور بعد برای لیگ برتر پس از سفید زندگی ماده برنلی’ هواپیما که دور Etihad قبل از ضربه کردن بیشتر ارائه شواهد روشن از جاده دشوار پیش رو در فوتبال به زبان انگلیسی مبارزه با نژاد پرستی.

می دهد که به زیبایی بیان چرا اقلیت بود “از دست رفته” از زندگی مهم جنبش که کاپیتان این Clarets در 300 لیگ ظاهر برای باشگاه بود اما Dyche بیشتر زرق و برق دار بازیکنان که درخشید زود تحت چراغ در Selhurst.

رهبری ترد عبور از اشلی وستوود و دوایت مک نیل کاملا بافندگی هافبک به حمله به عنوان یک شماره 10 این Clarets در زمان ابتکار عمل تهاجمی خود را فشار دهید.

باطل تحویل از یک وستوود گوشه تقریبا دیدم پاتریک فن آنهولت, وحشی, ترخیص کالا از گمرک کمانه به خالص خود را قبل از McNeil لعنتی بیش از. و وحی از برنلی این فصل رفت و نزدیک به زودی پس از قدرت رهبری یک ضد حمله به کاخ بازیکنان منعکس کردن او تنها برای ضعیف به پایان بود توسط ویسنته Guaita.

جوئل بخش نقش یک پاس برای کریستال پالاس (گتی)

کاخ بوده است افزایش پیش از شروع مسابقه پس از Wilfried Zaha تصویب شد مناسب اما ساحل عاج به نظر می رسد تحریک در حاشیه بازی و تنها دخالت در نیمه اول را دیدم او را به استدلال می کنند با برنلی ستاره شرق.

اما برای همه مثبت خود را کار بر روی توپ برنلی تقریبا هم پاشید مدت کوتاهی پس از راه اندازی مجدد در یک وضعیت آنها به طور معمول لذت بردن از. بالا توپ سقوط در داخل جعبه به اردن Ayew که منظمی گذاشته و آن را به Gary Cahill اما این مدافع کهنه کار, بازی, مقابل باشگاه او ساخته شده ارشد خود را برای اولین وام از استون ویلا در سال 2004 تنها می تواند tamely سمت پا به آغوش نیک پاپ.

McNeil سپس ادامه داد: به انتقام ویران کردن در قلب کاخ هافبک. او حیله گری بیش از حد بود برای جیمز مک کارتی که ناشیانه clattered حریف خود را تنیس پس از 20 سال تا به حال رقصید دور منظمی انتقال توپ از یک پا به پای دیگر. خشمگین Dyche بود تا حدودی مماشات با زرد اما به زودی خود را ببینید اولیه دندان قروچه کردن تبدیل به گسترده پوزخند از روی ضربه آزاد که به دنبال.

وستوود میل توپ به داخل جعبه با منحرف کردن ایجاد فقط به اندازه کافی زاویه که Mee فقط نیاز به یک نگاه توپ به سمت هدف است. او غواصی هدر با استفاده از سرعت در تحویل را شکست داد Guaita و واقع را به گوشه پایین برای یک سزاوار منجر شود.

کاخ شدت به دنبال الهام شروع به انداختن توپ به منطقه, با کاهیل قادر به اتصال پاک با یک ضربه سر پس از wriggling رایگان به فضا است.

زاها به طور ناگهانی فنر به زندگی در اواخر بیش از حد هدایت توپ به سمت جعبه با خارج از خود را قبل از جمع آوری بازگشت توپ در داخل جعبه. قدرتمند خود تلاش وحشیانه چرخید بیش میره و برای یک گوشه.

یک لحظه ترسناک به عنوان زمان توقف نزدیک دیدم پاپ نشت توپ با هدف خمیازه اما Dyche مردان برگزار می شود در طراحی سطح با اسپرز در هفتمین بیشتر به توجیه خواستار سرمایه گذاری بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید