کریکت می تواند تا آخر هفته آینده پس از بوریس جانسون باعث می شود عمده U-نوبه خود در عرض چند ساعت

بوریس جانسون ساخته شده است ناگهانی برگشت از تصمیم خود در بازگشت تفریحی جیرجیرک اعلام این ورزش است به بازگشت از آخر هفته آینده گفت: پس از تنها چند ساعت قبل از آن در روز شنبه است که کریکت بود امن نیست با توجه به “چای در حال تغییر اتاق و غیره”.

صحبت کردن در LBC رادیو صبح روز جمعه از نخست وزیر خواسته شد چرا تفریحی تنیس اجازه داده شده به رزومه در هفته های اخیر اما نه کریکت که او پاسخ داد: “این یک نقطه معتبر است. دلایل وجود دارد. این بحث رفته اند دور و دور. مختلف وجود دارد ملاحظات دیگر. دیگر پاسخ که من فکر می کنم احتمالا [دولت رئیس مشاور علمی] کریس Ersin می دهد اگر او در اینجا در مورد کریکت [این است که] این خطر است که خیلی توپ هر چند که ممکن است یک عامل.

“این چای آن را تغییر اتاق و غیره و غیره. عوامل دیگری وجود دارد که درگیر تولید نزدیکی که شما ممکن است در یک بازی تنیس است.”

توضیح خود را در نظرات قبلی از یک کریکت توپ بودن “وکتور از بیماری” در ماه گذشته گفت: در روز جمعه بعد از ظهر: “من به دنبال مشاوره علمی و پزشکی نظرات. شده متوقف کرد در رادیو صبح امروز سوم داوری استناد شده است. آنچه می توانم بگویم این است که ما فراموش می خواهید به عنوان سریع که ممکن است به کریکت برگشت و ما خواهد بود با انتشار دستورالعمل در چند روز آینده به طوری که کریکت می توانند رزومه کاری خود را در زمان برای تعطیلات آخر هفته بعدی.”

یک بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در بیانیه آمده: “ما خوشحال هستیم که دولت بریتانیا خود را داده اند اجازه تفریحی کریکت برای بازگشت از تعطیلات آخر هفته بعدی. ما خواهد شد به زودی چاپ و نشر ما دستورالعمل های مصوب برای کمک به باشگاه ها و بازیکنان آماده برای بازی کریکت بازگشت.”

بیشتر به دنبال…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>