کاونتری سیتی اعلام برنامه های خود برای ساخت استادیوم جدید در دانشگاه وارویک

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کاونتری سیتی را اعلام کرد قصد دارد که می تواند این باشگاه در ساخت یک استادیوم جدید در دانشگاه وارویک.

زمین های کشاورزی متعلق به این دانشگاه اختصاص داده شده است برای توسعه در پردیس اصلی آن در جنوب غربی لبه از شهر است. برنامه ریزی سازمان خواهد بود بنابراین وارویک شورای منطقه به جای کاونتری.

امید است چقدر از بودجه خود را از “فعال کردن توسعه” مانند خرده فروشی و یا خوابگاه دانشجویی با یک بیانیه مشترک اصرار “باشگاه خواهد خود را به طور کامل مسئول برای هزینه های ورزشگاه و عملکرد آن; به همان اندازه این باشگاه دریافت خواهد کرد تمام استادیوم درآمد آن را تولید می کند”.

شورای شهر شده است در اختلاف با کاونتری صاحبان Sisu از سال 2012. در سال 2014 شورای تصمیم به فروش 250-سال و مال الاجاره از ریکو آرنا به بعد-لندن زنبورهای راگبی فوتبال باشگاه.

کاونتری شده اند به طور موقت در بیرمنگام سنت اندرو ورزشگاه میان اختلاف است.

یک بیانیه گفت: “کاونتری سیتی, باشگاه فوتبال و دانشگاه وارویک خوشحالیم که اعلام کند که آنها شروع به برنامه ریزی برای یک همکاری که می بینید این دانشگاه ارائه زمین به باشگاه برای توسعه یک ورزشگاه جدید و در نتیجه ایجاد یک خانه جدید برای باشگاه فوتبال با دسترسی آسان برای طرفداران زندگی در شهر کاونتری.

“در حالی که یک سایت دقیق هنوز به توافق, نزدیکی آن خواهد بود در این منطقه در زمینه کشاورزی دانشگاه در وارویکشر زمین در پردیس اصلی آن در جنوب غربی لبه کاونتری.

“باشگاه و دانشگاه می خواست مردم را آگاه از این هیجان انگیز جدید توسعه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و امیدواریم که در انجام این کار, آن را به هموار کردن راه به بسیاری از بحث های مورد نیاز با طیف وسیعی از همکاران به پیشرفت این پروژه است.

“باشگاه و دانشگاه انتظار نیست به شماره هر بیشتر مشترک اظهارات در این طرح تا زمانی که خبر قابل توجهی است که ما می توانید به اشتراک بگذارید.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید