طراحی لباس در هفته مد دیور ایجاد نسخه مینیاتوری از لباس به صورت دیجیتال نشان می دهد در میان همه گیر

دیور ارائه شده مجموعه ای از مینیاتور لباس طراحی لباس در هفته مد.

با توجه به در حال انجام coronavirus بحران, راه باریک و گربه نشان می دهد شده اند را در خود نگه دارد مجبور طراحان به فکر راه های جایگزین به نمایش گذاشتن مجموعه های خود را به مخاطبان معمول از مشاهیر سردبیران مد و سبک است.

در دوشنبه, دیور, پرده برداری از آن پاییز/زمستان 2020, haute couture ارائه و به جای ارائه خلاقیت در سنتی باند, مدیر خلاق Maria Grazia Chiuri نقل مکان کرد و به یک فرمت دیجیتال با انتشار یک فیلم کوتاه توسط فیلمساز ایتالیایی Matteo Garrone.

این فیلم کوتاه را با عنوان “Le Mythe دیور” است که در یک دنیای فانتزی که می بیند مدل به نمایندگی از شخصیت های اساطیر کلاسیک مانند پری دریایی و چوب پوره بزحمت راه رفتن در اطراف جنگل در لباس دوخته شده است. این گروه در حال دست و تحویل به زنان در مینیاتور فرم توسط دو پسران بل و نگهداری قفل شده در داخل یک مورد که شبیه به یک مد بالا خانه عروسک.

سفر پاینت اندازه مجموعه که ویژگی های مقیاس کوچک در نسخه های یونانی لباس و مخملی لباس الهام گرفته شده بود Théâtre de la Mode, مد نمایشگاه است که به کمک ترویج پاریس دوخته و به مشتریان در طول جنگ جهانی دوم است.

هر نگاه ساخته شده است به طور کامل توسط دست توسط پاریس خانه آتلیه تنها 40 درصد کوچکتر از اندازه اصلی خود را و به عنوان دیده می شود در حالی که لباس خواهد بود که در یک عشایری تنه برای couture مشتریان به فهرست خود را در اوقات فراغت است.

“ما ساخته شده این پروژه در یک لحظه خاص از زندگی ما” گفت: Chiuri که شروع به کار بر روی نشان می دهد از راه دور تحت مستند در رم هماهنگی با سورس و تولید خدمه که آنها نیز در خانه.

“این یک تجربه متفاوت است. اما من فکر می کنم آن را یک تجربه زیبا.”

سفر پاینت اندازه مجموعه الهام گرفته شده بود Théâtre de la Mode (PA)

طراح اضافه شده است که لباس های ویژه, در مجموعه الهام گرفته شد توسط هنرمندان سورئالیست مانند عکاس لی میلر و برجسته پیچیده گرفته اند و همچنین سر تا پا پر در یکی lilac نگاه کنید.

“زنان سورئالیست ها کمتر شناخته شده از مردان و اغلب آنها به عنوان muses به جای هنرمندان با استعداد بودند” Chirui توضیح داد.

“آنها بسیار مدرن بسیار غیر متعارف برای آنها زندگی می کردند و راه آنها خودشان را از طریق لباس واقعا علاقه من است.”

هر مینیاتور لباس شب ایجاد شد با دست توسط دیور آتلیه (PA)

دیور رویکرد به طراحی لباس در این فصل می آید به عنوان صنعت مد شده است مجبور به دوباره نویسی سنتی مد نشان می دهد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در اوایل این سال و شانل و ارائه آن در اولین دیجیتال کروز نشان می دهد در حالی که طراحان مانند گوچی تصمیم به انتخاب کردن از پاییز/زمستان 2021 فصل در دسترس نباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>