شهرستان کریکت داده می شود چراغ سبز برای بازگشت در 1 اوت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

18 کلاس اول شهرستان را بحث ساختار داخلی نجومی در نشست اوایل ماه آینده بعد از اینکه رفتن پیش رو برای شروع در تاریخ 1 اوت توسط انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره.

که فرمت برگزار خواهد شد – تنها با نسخه افتتاحیه صد اوراق از تقویم تا کنون — خواهد شد در بالای دستور کار و فیکسچر برنامه منتشر خواهد شد پس از آن.

شهرستان کریکت شده است در خود نگه دارد از ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما انگلستان را به عمل با سه آزمون در برابر غرب هند در ماه جولای در ‘زیستی امن سالن’ از Ageas کاسه و اولدترافورد.

بهداشت و ایمنی باقی می ماند نگرانی برای بانک مرکزی آن را تایید کرده است بازگشت به آموزش کلاس اول شهرستانهای یا قبل از ژوئیه 1 در حالی که یک گروه کاری اختصاص داده شده تشکیل شده است و به تمرکز به طور خاص در داخلی جزئیات در میان یک بحران بهداشت عمومی.

اهداف اصلی این گروه عبارتند از تمرکز بر روی توسعه یک مجموعه ای از عملیاتی است که ترکیب کریکت عملیات محل عملیات و پروتکل های پزشکی و ارائه یک مدل تحویل است که می تواند اجرا در تمام کلاس اول شهرستانهای استان است.

“این یک گام مهم برای بازی های ما است که ما قادر به تایید شروع مردانه داخلی فصل 1 اوت و یکی از آن استقبال خواهد شد توسط هر کس در ارتباط با شهرستان کریکت” بانک مرکزی اروپا اجرایی تام هریسون گفت.

“این شرح مشورت های گسترده بین 18 کلاس اول شهرستانهای حرفه ای کریکت’ انجمن و بانک مرکزی اروپا است و تنها دست یافتنی شده است تشکر برای این مهم کار سخت است که همچنان به رخ می دهد که در حال آماده شدن برای یک فصل داخلی بر خلاف هر بازی رو قبل از.

“باید تاکید کرد که ایمنی از بازیکنان ما کارکنان و مسئولان شده است و اولین اولویت از طریق تمام بحث ها و دولت های ارشاد را همچنان به شکل ما برنامه ریزی و آماده سازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>