خواننده کشور تعقیب برنج می گوید به طرفداران ‘به قوانین” پس از کنسرت واکنش

ستاره کشور تعقیب برنج نیست عذر خواهی برای مخاطبان خود شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان او در پاسخ به انتقاد یک کنسرت در میان کروناویروس جدید سنبله در تنسی است.

نوازنده آمد زیر آتش پس از انجام به یک جمعیت از 1 ، 000 طرفداران در بروشی کوه زندان دولت روز شنبه 27 ماه ژوئن با فیلم های به اشتراک گذاشته شده توسط برنج در Instagram نشان دادن یک بسته بندی مخاطبان, بسیاری از آنها نمی شد با پوشیدن ماسک.

پس از این که به نام “خودخواه” توسط همکار موسیقی کشور مجری Kelsea Ballerini برنج خطاب وضعیت با یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به خود را Instagram روز دوشنبه که در آن او توضیح داد که داشتن یک “انفجار” اما مردم حاضر داشتن یک “مشکل” با آن است.

“من درک می کنم که بسیاری از نظرات مختلف بسیاری از نظرات مختلف در Covid-19, چگونه آن را با این نسخهها کار با موسیقی زنده, جمعیت و همه آنچه که به نظر می رسد,” او گفت:.

“بزرگترین چیزی است میشم. خانواده ها چرا من را وادار به نوشتن آهنگ ها, خانواده هستند به همین دلیل من به تور کشور چرا من را وادار به انجام زندگی می کنند را نشان می دهد و می خوانم شما آهنگ ها و شما بچه ها بخوان آنها را به عقب. شما بچه ها همه چیز را به من پس خود ایمنی گنده اولویت است.”

برنج تایید کرد که آینده خود را از درایو نشان می دهد در کنتاکی در روز جمعه خواهد بود رفتن جلوتر و گفت: “شما خود را به فضای شما می توانید از اتومبیل های خود را, شما می توانید از کامیون خود را و حزب با من,” او گفت:. “و بزرگترین چیزی که برای همه ما است امن تر از ما در حال حاضر سریعتر ما به واقعی عادی زندگی می کنند نشان می دهد که من می دانم که همه ما می خواهیم.”

“با تشکر از شما بچه ها برای درک, لطفا به قوانین لطفا به قوانین در این جمعه نشان می دهد آینده را نشان می دهد و حرکت رو به جلو به طوری که ما می توانید به طور منظم نشان می دهد به زودی به اندازه کافی.”

در طول هفته گذشته ما شاهد یک سنبله عظیم در آن تعدادی از coronavirus موارد با کارشناسان هشدار که “موج دوم” در حال آمدن است بعد اجتماعی فاصله اقدامات و سست.

تنسی که در آن برنج را گیگ صورت گرفت شاهد بالاترین سطح خود تا کنون عفونت تعداد روز جمعه با 1,410 افراد جدید تست مثبت برای این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>