خواننده کشور تعقیب برنج انتقاد برای بازی ‘بسته بندی’ تنسی نشان می دهد در طول coronavirus سنبله

ستاره کشور تعقیب برنج آمده است در زیر آتش برای میزبانی کنسرت های به ظاهر اجتماعی بدون فاصله اقدامات در جای خود در میان کروناویروس جدید سنبله.

“چشم در شما” خواننده کار کرده است که با Florida Georgia Line در طول سال انجام شده در بروشی کوه زندان دولت در تنسی در روز شنبه (27 خرداد) در شب.

به گزارش TMZاین ظرفیت محل قطع شد از 10,000 4,000 پیش از کنسرت با تنها حدود 1000 نفر در واقع نشان دادن و تمام مخاطبان و کاربران گزارش داده متوسط چک و دست sanitiser قبل از ورود به محل برگزاری.

این فیلم در رسانه های اجتماعی با برنج پیشنهاد کم و یا هیچ اجتماعی فاصله در محل در کنسرت, در حالی که تعداد بسیار کمی از اعضای مخاطبان عینک ماسک.

در پاسخ به این کلیپ که گرفته شده از برنج را Instagram, داستان همکار موسیقی کشور مجری Kelsea Ballerini در توئیتر خود نوشت: “تصور کنید که خودخواه بودن به اندازه کافی برای قرار دادن هزاران سلامت مردم در خطر است, نه به ذکر است این پتانسیل اثر موج دار شدن و بازی در یک کشور عادی کنسرت راست در حال حاضر.”

او ادامه داد: “@ChaseRiceMusic ما همه می خواهم (و نیاز) به تور. ما فقط در مورد مراقبت از طرفداران ما و خانواده خود را به اندازه کافی صبر کنید.”

برنج در نظر دارد به ادامه تور خود را در تعدادی از لحاظ اجتماعی فاصله سالن در سراسر ایالات متحده در طول تابستان است.

در طول هفته گذشته ما شاهد یک سنبله عظیم در آن تعدادی از coronavirus موارد با کارشناسان هشدار که “موج دوم” در حال آمدن است بعد اجتماعی فاصله اقدامات و سست.


تنسی که در آن برنج را گیگ صورت گرفت شاهد بالاترین سطح خود تا کنون عفونت تعداد روز جمعه با 1,410 افراد جدید تست مثبت برای این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید