Couch to 5k: بیمه خدمات درمانی در حال اجرا دانلود برنامه افزایش می یابد توسط نزدیک به یک میلیون نفر در طول مستند

مستند باعث شده است تا افزایش تعداد مشتاق runners با نزدیک به یک میلیون نفر از مردم دانلود روی نیمکت به 5K برنامه از ماه مارس.

با توجه به ارقام بیش از 858,000 مردم دانلود برنامه بین ماه های مارس و پایان ماه ژوئن 92 درصد افزایش از مدت مشابه در سال 2019 وقتی برنامه دانلود شد 448,000 بار.

بیمه خدمات درمانی-حمایت برنامه طراحی شده است برای مبتدیان و آنها را تشویق می کند به منظور افزایش مقدار آنها را اجرا کنید هر هفته با کمک هدایت تفسیر از یک مربی مجازی.

طرح مجموعه سه اجرا می شود در هر هفته با یک روز استراحت بین هر و امکانات فهرستی از افراد مشهور مربیان از جمله رادیو DJ جو Whiley کمدین سارا Millican و Sanjeev Kohli و سابق آمریکا قهرمان ملی, مایکل جانسون.

Leicia تامپسون زندگی می کند که در لیدز و با این نسخهها کار برای بیمه خدمات درمانی آغاز شده روی نیمکت به 5K برنامه در طول مستند.

“من تا به حال تا به حال اجرا هر نوع فاصله قبل از بنابراین فکر نمی کنم من می خواهم آن گذشته زن و شوهر اول از هفته اما در حال حاضر هفت هفته در من در حال اجرا 25 دقیقه بدون توقف و نمی تواند بر این باورند که پیشرفت من ساخته شده,” او گفت:.

“افزایش مدت زمان در حال اجرا است که واقعا تدریجی و حتی برای یک مبتدی مثل خودم از آن است که واقعا قابل کنترل است. قادر بودن به انتخاب صدا در این برنامه همچنین از ویژگی های بزرگ – من سارا Millican تشویق من در راه است که واقعا کمک می کند تا به نگه داشتن رفتن.”

دکتر نیکی Kanani, NHS مدیر ملی برای مراقبت های اولیه که نیز در حال اجرا است و بیشتر در طول مستند افزود: “مستند شده است یک زمان دشوار برای بسیاری از ما و با میلیون ها نفر از مردم مشغول به کار در راه های جدید و انجام فعالیت های آنها معمولا ما می دانیم که می توان آن را بسیار سخت تر برای دریافت و با انگیزه برای بلند شدن و رفتن.

“این باور نکردنی است برای دیدن که ابزار عملی مانند نیمکت به 5k را تبدیل به حتی بیشتر محبوب در طول سه ماه گذشته. نمی توان آن را راه حل مناسب برای همه, اما این یک راه ساده برای شروع و گام های کوچک می تواند یک تفاوت عظیم به سلامت خود و شیوه زندگی خود را.”

Rosanna اوکانر سرپرست برای بهبود سلامت در بهداشت عمومی انگلستان گفت که بسیاری از مردم که دانلود کرده برنامه را دیده اند بهبود در هر دو سلامت جسمی و روانی.

“مستند شده است و به چالش کشیدن برای همه ما اما آن را بسیار مثبت برای دیدن بسیاری از مردم با استفاده از این فرصت برای فعال تر و با استفاده از بهداشت عمومی انگلستان نرم افزار بخشی از آن Couch to 5k, کمپین,” او گفت:.

“فعال نگه داشتن است نه تنها برای سلامت جسمی ما بلکه مهمتر در این زمان کمک به ما نگاه پس از سلامت روان ما. و اقامت مناسب و سالم به معنی ما همچنین بازی بخشی از ما در حمایت از بیمه خدمات درمانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>