Coronavirus: چه کسی واجد شرایط برای مدرسه رایگان کوپن غذا هستند و آنها در ادامه بیش از تابستان ؟

بیش از شکستن عید پاک کودکان واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه ادامه داد: برای دریافت سوپر مارکت کوپن. در وب

توسط FARDAALEFBA در 28 خرداد 1399

بیش از شکستن عید پاک کودکان واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه ادامه داد: برای دریافت سوپر مارکت کوپن.

در وب سایت دولت آن را توضیح می دهد که برای مدارس که نمی تواند ارائه وعده های غذایی برای دانش آموزان و یا بسته های غذا برای کودکانی که در خانه باقی مانده "شما می توانید در ادامه به ارائه کوپن به خانواده های واجد شرایط دانش آموزان".

ملی کوپن طرح قبلا تصریح شده است که آن را نمی خواهد در سراسر تابستان ادامه تعطیلات با وجود این مهم تاثیر مالی بسیاری از خانواده ها را تجربه کرده اند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

روز دوشنبه فوتبالیست مارکوس Rashford, 22, که نشان دهنده منچستر یونایتد و سرمربی تیم ملی نوشت عاطفی نامه ای به نمایندگان مجلس با یادآوری تجربه خود را با تکیه بر وعده های غذایی مدرسه به عنوان یک کودک و التماس دولت برای ایجاد یک "U-turn".

در حالی که بوریس جانسون در ابتدا رد Rashford درخواست در شنبه 16 ژوئن دولت اعلام کرد که آن را تا به حال تغییر ذهن خود را با تمام دانش آموزان در انگلستان که واجد شرایط ارائه شده سوپر مارکت مواد غذایی کوپن به پوشش شش هفته تعطیلات تابستان.

چه کسی واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه سوپر مارکت کوپن?

تخمین زده می شود که حدود 1.3 میلیون کودک در انگلستان به عنوان وعده های غذایی رایگان و تا زمانی که سیاست در محل قرار داده شد, مدارس شد مسئول ساخت ترتیبات خود را برای این کودکان است.

اعلام حرکت در ماه مارس وزیر آموزش و پرورش گاوین Williamson گفت: "ما رهبران و معلمان مدرسه مرکزی به این کشور در پاسخ به این چالش های بی سابقه ای و من می خواهم برای تشکر از آنها را برای خود آرامش و انعطاف پذیری در مواجهه با سختی.

"هیچ کودک که معمولا با دریافت یک وعده غذایی رایگان در مدارس باید بدون این که مدرسه خود را بسته است و یا در حالی که آنها با داشتن به خود منزوی در خانه."

این کوپن در دسترس هستند برای تمام مقاطع دبستان و دبیرستان دانش آموزان در انگلستان که واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه و قادر به حضور در درس به دلیل شیوع کروناویروس.

با توجه به رسمی دولت دستورالعمل فرزند شما واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه اگر شما دریافت درآمد پشتیبانی از درآمد مبتنی بر کارجویان کمک هزینه و یا جهانی اعتبار است.

وجود دارد تعدادی از مزایای دیگر است که می تواند به معنای فرزند شما واجد شرایط. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

چقدر وعده های غذایی مدرسه سوپر مارکت کوپن به ارزش ؟

کوپن به ارزش 15 پوند در هفته معادل £3 در هر روز برای هر کودک واجد شرایط. این به این معنی است که اگر شما دو فرزند واجد شرایط پس از آن شما را به عنوان £30 کوپن در هر هفته است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و در طول مدت زمان و از طریق تعطیلات عید پاک.

دولت ادعا می کند که کوپن در حال افزایش 70p در چه مدارس معمولا پرداخت به ارائه وعده های غذایی رایگان.

برخی از headteachers هشدار داده اند که حتی با کوپن, برخی از والدین ممکن است هنوز هم در تلاش برای تغذیه کودکان خود را با توجه به هزینه های اضافی در ارتباط با داشتن یک فرزند در خانه در طول روز است.

"بیایید تحت هیچ توهمی در این خواهد بود که یک وضعیت دشوار گفت:" جف بارتون دبیر انجمن مدرسه و کالج رهبران.

"از آن خواهد شد به چالش کشیدن برای والدین و مراقبین که در حال حاضر هزینه اضافی از کودکان به طور غیر منتظره در خانه برای مدت طولانی."

Paul Whiteman, دبیر انجمن ملی از سر معلمان افزود: "ممکن است برخی از تاب برداشتن به کار در خارج از طرح به خصوص آن را به عنوان توسعه داده شده است در سرعت اما حداقل وجود دارد این است که برخی از یقین در دسترس در حال حاضر."'

چگونه می توانید از کوپن استفاده می شود و از کجا ؟

دولت توضیح می دهد که مدارس را دریافت کرده اند یک ایمیل از Edenred پورتال با کد فعال سازی و step-by-step guide که دستور آنها را چگونه به استفاده از پورتال آنلاین به منظور کوپن.

هنگامی که یک حساب فعال شده است در پورتال کوپن را می توان سفارش داد.

مدارس هستند با ارائه انواع گزینه های برای سفارش کوپن از جمله سفارش یک کوپن برای پوشش یک دوره طولانی از زمان سفارش یک کوپن برای پوشش بیش از یک کودک واجد شرایط در همان خانواده و سازماندهی یک هفته کوپن تخفیف £15.

هنگامی که ارزش کوپن تصمیم گرفته شده است, آن می توان به خانواده ها در راه های مختلفی از جمله داشتن eCode ارسال به طور مستقیم به پدر و مادر و یا مراقب از کسانی که واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه.

شما همچنین می توانید نسخه قابل چاپ و ارسال کارت eGift به خانواده و یا ترتیب برای خانواده ها به جمع آوری آن خود را.

دولت تاکید می کند که مدارس باید تنها با ارسال یک eCode از طریق Edenred پورتال به پدر و مادر یا سرپرستان اگر خانواده یک کار حساب ایمیل است که آنها می توانند دسترسی داشته باشید.

هنگامی که رستگاری eCode فرستاده شده به خانواده های آنها باید دریافت آن را همراه با دستورالعمل در مورد نحوه استفاده از آن برای ایجاد یک کارت eGift در عرض چهار روز.

از طریق Edenred, کارت eGift ایجاد می شود استفاده می شود در Aldi, Asda, Marks & Spencer McColl را Morrisons, Sainsbury را تسکو و Waitrose.

اگر شما زندگی در اسکاتلند و ولز یا ایرلند شمالی?

این تفویض دولت در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی را در محل قرار داده و طرح های خود را برای اطمینان از کودکان تحت عنوان به وعده های غذایی مدرسه در ادامه به آنها را دریافت کنید.

در روز سه شنبه 16 ژوئن اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon اظهار داشت که این کشور را رایگان وعده های غذایی مدرسه طرح خواهد بود توسعه یافته در طول تعطیلات تابستان با اضافی £12.6 m ارائه شده به شورا برای تامین مالی این طرح است.

در ولز سیاستمداران باید گفت آنها خود را در حال توسعه ملی کوپن طرح. اما مدارس گفته شده است که آنها باید ارائه خود را تا پایان عید پاک.

در سراسر دریای ایرلند از Stormont مقامات متعهد به پرداخت به حساب های بانکی از پدر و مادر یا سرپرستان که کودکان واجد شرایط برای وعده های غذایی رایگان. وجود دارد بدون نیاز به اعمال می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب