Coronavirus ردیابی: استفاده از اینترنت رکورد بازدید بالا با مردم در حال حاضر هزینه های بیش از یک چهارم از زندگی خود را آنلاین

مردم در انگلستان هزینه شده ثبت مقدار از زمان در اینترنت در طول coronavirus مستند, اطلاعات جدید نشان داده است.

در مارس سال 2020, انگلستان, بزرگسالان صرف بیش از چهار ساعت آنلاین هر روز بیش از یک چهارم از بیداری خود را زندگی است.

آن را نشانه افزایش بیش از نیم ساعت پس از ژانویه و به معنی مردم در حال حاضر صرف قابل ملاحظه ای بیشتر در زمان حاضر بیش از تماشای تلویزیون و یا گوش دادن به رادیو.

این اعداد و ارقام نشان داد در Ofcom آنلاین ملت گزارش که دقیق عادات و روند از کاربران اینترنت در بین ماه های نوامبر 2019 و 2020.

افراد 18 تا 24 ساله بودند و سنگین ترین کاربران مشکلات ناسازگار بودن به طور متوسط بیش از پنج ساعت را صرف آنلاین در هر روز است.


بخش بزرگی از این مطالعه متمرکز بر اینترنت عادت های 2019 که نشان داد که غول فن آوری در حال حاضر کنترل و حتی بیشتر از ترافیک اینترنت.

این تحقیقات توسط تنظیم کننده نشان داد که بیش از یک سوم زمان صرف شده آنلاین صرف شد در سایت های متعلق به یا Facebook یا Google.


تغییر به سیستم عامل مانند Facebook متعلق به WhatsApp و مسنجر به نظر می رسد شده اند شتاب در طول مستند با نزدیک به نیمی از بزرگسالان با استفاده از برنامه های پیام رسانی برای تماس های ویدئویی را حداقل یک بار در هفته.

Ofcom پژوهش نشان داد که استفاده از خدمات تماس تصویری دو برابر شده و به 70 درصد از جمعیت در این مستند به عنوان مردم به دنبال راه های جدید برای در تماس ماندن.

یکی از بزرگترین benefiters از این روند شده است برنامه زوم دیدم که موج عظیمی را در کاربران جدید در شروع مستند.

“مستند ممکن است ترک ماندگار دیجیتال میراث” گفت: Yij-Choung Teh, Ofcom مدیر استراتژی و تحقیقات است.

“Coronavirus کاملا تغییر کرده است راه ما زندگی می کنند و ارتباط آنلاین با میلیون ها نفر از مردم با استفاده از ویدئو های آنلاین خدمات برای اولین بار.”

دیدگاهتان را بنویسید