Coronavirus ردیابی: بیت کوین تجارت در جنوب امریکا موشک آسمان به عنوان موارد افزایش

بیت کوین تجارت افزایش یافته است به طور قابل توجهی در چند کشورهای آمریکای جنوبی در حال حاضر دچار یک موج جدید کر

توسط FARDAALEFBA در 17 تیر 1399

بیت کوین تجارت افزایش یافته است به طور قابل توجهی در چند کشورهای آمریکای جنوبی در حال حاضر دچار یک موج جدید کروناویروس موارد یک مطالعه نشان داده است.

کشورها از جمله آرژانتین شیلی و کلمبیا bucked روند که دیدم حجم بیت کوین تجارت رها کردن در سطح جهانی و بین 2019 و 2020.

Cryptocurrency معاملات در LocalBitcoins پلت فرم کاهش بیش از یک سوم در مجموع – سقوط از £537 میلیون پوند 337m – اما افزایش در حجم نزدیک به یک چهارم در شیلی و بیش از دو برابر در آرژانتین.

اطلاعات جمع آوری شده توسط سرمایه گذاری نشریه Invezz نشان داد تاثیر دراماتیک coronavirus تا به حال در بیت کوین تجارت. غیر عادی و ارقام از آمریکای جنوبی ممکن است با توجه به همه گیر اثر در حال حاضر فرار از اقتصاد با توجه به Invezz دیوید مبارک.

"تاثیر که Covid-19 تا به حال در این صنعت بزرگ است اعداد برای خود صحبت می کنند" او گفت:.

"بسیاری از کشورها مانند روسیه و چین را به عنوان مقدار به عنوان نیمی که در مقایسه با سال گذشته است. اما Covid-19 نیز بیشتر تشدید موجود مسائل ژئوپولیتیک در آمریکای جنوبی و این به خوبی ممکن است باعث جالب سنبله در بیت کوین فعالیت های تجاری.

"این روند تنها بیشتر احتمال دارد برای ادامه کار با بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین مانند ونزوئلا در حال حاضر اتخاذ cryptocurrency برای کمک به کاهش این مسائل از تورم."

ونزوئلا در واقع شاهد اندکی کاهش در بیت کوین تجارت, اما آن در حال حاضر حجم بالا به معنی آن است که در حال حاضر دوم به روسیه از نظر حجم معاملات.

اقتصاد کشور شده است در پاییز برای چندین سال بدتر فلج کننده تحریم های اقتصادی اعمال شده توسط ایالات متحده آمریکا و بریتانیا.

ونزوئلا نرخ تورم آمار 10 میلیون درصد در سال 2019 باعث بسیاری از مردم به نوبه خود به cryptocurrencies به عنوان با ثبات تر متوسط ارز.

پس از 1 ژوئن 2020 حدود 20,000 مغازه ها و کسب و کار در کشور در حال حاضر قبول پرداخت از طریق بیت کوین و دیگر cryptocurrency.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب