Coronavirus: سه چهارم کمدی سالن ‘می تواند تعطیل در سال آینده و بدون کمک مالی

نزدیک به 80 درصد از باشگاه های کمدی می تواند در سال آینده یک گزارش جدید نشان داده است.

با کمدی سالن مجبور به ماندن بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس و جشنواره ادینبورگ حاشیه لغو شدن یک مطالعه انجام شده توسط زنده کمدی ارتباط پیدا کرده است که این صنعت است “در آستانه فروپاشی” و خطرات نادیده گرفته شدن توسط دولت هنرهای بسته حمایتی.

با توجه به بررسی های, یک سوم از زندگی, کمدی, سالن می گویند که آنها خواهد بود مجبور به بستن در شش ماه آینده بدون کسب و کار در حالی که 77.8 درصد بر این باورند که آنها خواهد رفت در یک سال است.

با سالن های بسته برخی از کمدین را تبدیل به آنلاین کنسرتهایی اما این ثابت به یک منبع پایدار درآمد برای بسیاری از.

بیش از سه چهارم از نوازندگان مورد بررسی را earnt کمتر از پنج درصد خود را قبل از همه گیر برآورد درآمد از طریق این روش ترک بسیاری از مطمئن نیستید در مورد آینده خود در این صنعت است.

در واقع 45 درصد بستری برای دادن “فکر جدی” برای ترک این حرفه خوب با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر تا به حال بر درآمد خود و سلامت روان.

صحبت کردن در مورد آینده کمدی LCA صندلی صندلی عروس کربی گفت: اخبار بی بی سی که در سالن بودند “سنگ بستر از کل صنعت” گفت: “همه از نام خانواده را شروع کرده اند در این باشگاه است. خطر ابتلا به این باشگاه ناپدید بنابراین خطری که ما می تواند از دست دادن یک نسل کاملا جدید از صداهای از این صنعت است.”

روز یکشنبه (5 جولای) وزیر فرهنگ الیور Dowden اعلام £1.57 میلیارد دلار برای هنر صنعت پس از چند ماه مبارزه از کارگران که ادعا کرد که آنها نمی خواهد زنده ماندن بدون پول نقد از دولت است.

رونمایی از طرح نخست وزیر بوریس جانسون گفت: پول کمک خواهد کرد که حفاظت از این هنر برای “نسلهای آینده”.

با این حال برخی از فعالان گفت که حرکت بود “خیلی کم و خیلی دیر” با تئاتر ملی گفت: در حال حاضر با داشتن 400 گاه به گاه اعضای هیات از جمله جلوی خانه ها و پشت صحنه کارگران که آنها خواهد بود برکنار در ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>