Coronavirus: چگونه موثر هستند ماسک صورت در توقف گسترش یابد ؟

ماسک صورت ساخته خواهد شد اجباری در مغازه ها از 24 جولای در انگلستان مت Hancock اعلام کرده است. کسانی که موفق به تطابق می تواند جریمه تا 100 پوند.

این زیر یک تغییر در قوانین در اسکاتلند از 10 جولای ساخته شده است که فروشگاه-پوشیدن اجباری است. در انگلستان در حال حاضر تنها جایی است که شما باید آنها را می پوشند است که حمل و نقل عمومی.

این زیر ماه وزیران گفت: در صورت پوشش نمی شد-ضروری است, با وجود کاهش مستند و کشورهای دیگر معرفی نیاز به انجام این کار.

در روز یکشنبه 12 جولای ارشد محافظه کار وزیر Michael Gove هنوز گفت: مردم باید با تکیه بر “عقل سلیم” و نباید مجبور به پوشیدن آنها توسط دولت است.

اما در اوایل این ماه دانشمندان گفت که ماسک-پوشیدن باید رعایت شود در تمام اماکن عمومی که در آن سخت است به فاصله اجتماعی به خصوص در جمعیت.

پس چقدر موثر است, ماسک پوشیدن ؟ نشانی از آن محافظت پوشنده لباس از ابتلا به ویروس و یا فقط جلوگیری از پوشنده لباس از هر چیزی که آنها نمی دانند ممکن است آنها را داشته باشد ؟

می توانید ماسک صورت محافظت از من ؟

دولت بریتانیا در سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در آمریکا باید همه تغییر موقعیت خود را در پوشیدن ماسک در طول همه گیر – این حرکت دستورالعمل ممکن است پاشیدند سردرگمی به نفع خود.

در فوریه بهداشت عمومی انگلستان شد و نه تشویق مردم به آنها را می پوشند; Dr جیک Dunning های در حال ظهور عفونت و زئونوزها [عفونی گسترش بیماری بین انسان و حیوانات] در PHE گفت: مستقل است که “شواهد بسیار کمی از سود گسترده” در اعضای عمومی با پوشیدن ماسک.

Dr Dunning توضیح داده شده وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا آنها می تواند بی اثر است. “ماسک صورت باید فرسوده به درستی تغییر مکرر حذف به درستی دفع خطر و مورد استفاده در ترکیب با خوب جهانی بهداشت رفتار در جهت آنها را به طور موثر است.”

در آن زمان کارشناسان نیز مشتاق به استرس نیاز مردم در خط مقدم به پوشیدن تامین تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و نه از جامعه.

اما پس از آن – مطالعات متعدد نشان داده اند که با پوشیدن هر نوع چهره و پوشش (نه فولاد درجه است که باید به سمت چپ به کادر پزشکی) بیش از بینی و دهان می تواند در کاهش گسترش ویروسی قطرات زمانی که یک فرد سرفه یا عطسه.

یک گزارش منتشر شده در طبیعت مجله در ماه آوریلگفت: “ماسک صورت قابل توجهی کاهش می یابد تشخیص آنفلوانزا ویروس RNA در قطرات تنفسی و coronavirus RNA در ذرات معلق در هوا با یک روند به سمت کاهش می یابد تشخیص coronavirus RNA در قطرات تنفسی.”

یکی دیگر از مطالعه با استفاده از ویدئو با سرعت بالا برای ردیابی قطرات در بر داشت و حتی برگزاری یک لیف بیش دهان موثر بود در مسدود کردن قطرات (به طور مشابه یک میکروبیولوژیست به اشتراک گذاشته شده عکس از باکتری فرهنگ گسترش با و بدون ماسک).

بین المللی گزارش منتشر شده در مجله لانست در 3 ژوئن, که تجزیه و تحلیل داده ها از 172 مطالعات در 16 کشور یافت می شود که با پوشیدن یک ماسک صورت وجود دارد که فقط 3 درصد شانس ابتلا به COVID-19. و یک مطالعه توسط دانشگاه کمبریج منتشر شده در 10 ژوئن, می گوید و حتی اساسی ماسک های خانگی می تواند به کاهش انتقال – و حتی می تواند کمک به جلوگیری از موج دوم.

یک مطالعه جداگانهانجام شده توسط دانشگاه ادینبورگ منتشر شد و در 2 ژوئیه همچنین پیشنهاد کرد که پوشیدن صورت را پوشش می تواند کمک به کاهش گسترش coronavirus از افرادی که ناقل هستند. این تحقیقات نشان داد که با پوشیدن یک پوشش بر روی دهان و بینی را کاهش می دهد به جلو مسافت با یک بازدم نفس بیش از 90 درصد است.

در ژوئیه 8, آکسفورد دانشگاه Leverhulme مرکز جمعیتی علم یک مطالعه منتشر شده با این پیام: “پارچه پوشش صورت حتی ماسک های خانگی ساخته شده از صحیح مواد, موثر در کاهش گسترش COVID-19 – برای پوشنده لباس و کسانی که در اطراف آنها” و هشدار داد “در صورت ماسک و پوشش کار – قانون در حال حاضر”.

این است که عمدتا در مورد توقف بدون علامت انتقال?

بله. تحقیقات زیادی نشان می دهد ماسک صورت لزوما توقف شما را از ابتلا به Covid-19 اما کاهش شانس شما عبور از آن را اگر شما در حال asymptomatically حمل و غافل از این پس نه منزوی در خانه).

در 8 آوریل منتشر شده که, گزارش, گفته, ماسک جلوگیری نمی کند افراد سالم از چیدن coronavirus اما آیا جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است. بر این اساس بود که یک نقد و بررسی مدارک و شواهد از هنگ کنگ که پیشنهاد استفاده گسترده از ماسک صورت ممکن است به کاهش گسترش یافته است.

در 21 مارس دولت کاوش ( ارزیابی داده ها و یادگیری برای ویروسی شیوع, گروه) در انجمن سلطنتی گفت: “ماسک صورت ارائه یک ابزار مهم برای مدیریت جامعه انتقال Covid19 در جمعیت عمومی است.

“تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که استفاده از آنها می تواند به کاهش انتقال به بعد توسط بدون علامت و قبل از علامتی استفاده کنندگان اگر به طور گسترده ای استفاده می شود متضاد استاندارد استفاده از ماسک برای حفاظت از پوست را کاهش می دهد. اگر به طور گسترده ای استفاده می شود و به درستی ماسک صورت, از جمله, در خانه, پارچه, ماسک می تواند به کاهش ویروسی انتقال است.”

در وب سایت دولت آن موافق است: “شواهد نشان می دهد که پوشش صورت می تواند کمک به حفاظت از هر یک از دیگر و کاهش گسترش این بیماری اگر کسی مبتلا به کروناویروس اما نه نشان دادن علائم است.”

جیمی Whitworth, استاد بین المللی بهداشت عمومی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیریگفت: مستقل که به نفع تا حد زیادی برای دیگران نه خودتان: “آنها بیشتر مفید است اگر شما یک ویروس و نمی خواهید به آن را پاس نسبت به جلوگیری از ابتلا به هر چیزی است.” این را تأیید میکند که یافته.

پروفسور دیوید Heymann از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری که ریاست این که علمی و فنی گروه مشورتی توافق کردند که مگر مردم در تنظیمات بهداشت و درمان ماسک ها “تنها برای حفاظت از دیگران نه برای حفاظت از خود” – به همین دلیل است که دولت در حال حاضر ساخت آنها غیر اختیاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>