Coronavirus توطئه افشا و خنثی در فیلم های جان سینا و پل راد

جان الیور مونتاژ یک گروه از افراد مشهور برای کمک به کم ارزش کردن coronavirus تئوری های توطئه است. صحبت کردن در

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

جان الیور مونتاژ یک گروه از افراد مشهور برای کمک به کم ارزش کردن coronavirus تئوری های توطئه است.

صحبت کردن در HBO comedy series هفته گذشته Tonight with John Oliverاین کمدین انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عادت تلویحا ترویج تئوری های توطئه که باعث شد رئیس جمهور ایالات متحده به شرح مختلف عمده رسانه های خبری به عنوان "توطئه-نظریه پرداز-in-chief".

الیور خاص یک کلیپ از رادیو میزبان Rush Limbaugh که در آن جناح راست رسانه های شخصیت تشبیه مغلوب ساختن پیشی جستن توطئه حدس و گمان به ریختن بنزین بر روی آتش است.

به سوی پایان, قسمت, الیور, بازی های برگزار شده کلیپ های شناخته شده و مشهور است که مردم هشدار داد از نیاز به مورد مداقه قرار دادن تئوری های توطئه است.

"آره ما [Jeapardy! میزبان] الکس Trebek به 90-ویدئو دوم به آرامی اصرار هر کسی که به تماشای آن را به مراقب باشید با آنچه آنها برخورد و به اشتراک گذاری آنلاین. بنابراین شما می توانید خود را نشان می دهد که پدربزرگ و مادربزرگ و سپس به آنها در مورد آن گفت:" الیور.

کشتی کج استار و بازیگر John Cena ثبت یک بخش که او در آن یادداشت با تعجب که او در همان سن به عنوان الیور تشویق مردم به دنبال منابع رسمی از اطلاعات است.

Catherine o'hara, بیلی پورتر و پل راد نیز برجسته در برنامه است. راد دیده می شود به شوخی در مورد زمان نام خود را trended در توییتر با هشتگ "#RIPPaulRudd".

تمام ویدئوها را می توان در وب سایت اختصاصی thetruetruetruth.com.

در هفته گذشته امشبالیور نیز محکوم کرد و گفت این تصمیم به بازگشایی بسیاری از مدارس در سراسر ایالات متحده در حالی که coronavirus عفونت نرخ هنوز هم بالا است.

"معلمان باید به کار ترس آنها ممکن است مرگ" الیور گفت. "آنها باید ترس از معمول معلم چیزهایی مثل پرداخت پول به اندازه کافی به غذا خوردن و یا ساخته شده را به یک Infinite الگوی رفتاری توسط خود دانش آموزان است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن