Coronavirus: بخش هنر نمی خواهد بهبود یافتن از بیماری همه گیر بدون حمایت دولت اسکاتلند کار می گوید

هنر و فرهنگی بخش نمی خواهد زنده ماندن بدون برنامه مشخص برای حمایت از دولت اسکاتلند کار هشدار داده است. با کرون

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

هنر و فرهنگی بخش نمی خواهد زنده ماندن بدون برنامه مشخص برای حمایت از دولت اسکاتلند کار هشدار داده است.

با کروناویروس همه گیر آوردن موسیقی زنده و تئاتر هنر صنایع متوقف و خروج هزاران نفر از کارگران و بدون امنیت شغلی این حزب خواست دولت اسکاتلند برای ارائه یک "هنرهای خلاق بازیابی بسته".

ترجمه فرهنگ سخنگوی کلر بیکر گفت: "فشارها بر ما خلاق بخش در حال نصب در هر روز و حمایتی است که دولت اسکاتلند باید در محل قرار داده هفته پیش است و نه محسوس.

"این کسب و کار و سالن شد و اولین به زمانی که مستند آغاز شد و در حالی که اکثر کارکنان بودند furloughed با هیچ پایانی در چشم زوائد آن در حال اعلام کرد."

او ادامه داد: "ما می دانیم که بازیابی از Covid-19 برای این صنایع خواهد بود به خصوص دشوار است و آنها نمی توانیم به از دست دادن حیاتی درآمد آنها نیاز از فروش بلیط و رزرو بیش از چند ماه آینده.

"ما نیاز به یک اسکاتلند خاص هنرهای خلاق بازیابی بسته با محدوده گسترده ای از راههای پشتیبانی یا بخش هنر نمی خواهد بهبود می یابند. عدم عمل به خطر می اندازند آینده سالن های عملکرد و دولت اسکاتلند در حال حاضر باید نگاهی جدی و فوری اقدام کنند."

در ماه آوریل اعلام شد که ادینبورگ پنج جشنواره های بین المللی از جمله جشنواره ادینبورگ فرینج می خواهد تا محل مصرف با توجه به همه گیر. اوت هنر برگزاری جشنواره با حضور 4.4 میلیون نفر در هر سال است.

در سراسر انگلستان کارگران در صنایع خلاق را به نام دولت به ارائه راهنمایی در مورد چگونگی هنر ساختمان می تواند بازگشایی اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود بدون از دست دادن مقدار بسیار عظیمی از پول است.

رویال آلبرت هال مدیر عامل کریگ Hassall هشدار داد که بدون حمایت مالی از انگلستان دولت 150 سال محل می تواند به رکود در سال آینده خروج صدها نفر از افراد بدون شغل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن