Coronavirus آنتی بادی آزمون: آن چیست و چگونه می توانم یک خانه کیت تست?

در ماه مارس بیمه خدمات درمانی مشخص شده و برنامه رو اجرا 10,000 آزمون coronavirus یک روز در میان همه گیر.

مدت کوتاهی پس از آن دولت اعلام کرد قصد خود را به انجام 100,000 coronavirus آزمون تا پایان مارس که بوریس جانسون به نظر می رسد افزایش به یک هدف از 200,000 یک روز در ماه مه.

در روز شنبه 28 مارس NHS تست و ردیابی راه اندازی شد در سراسر انگلستان یک طرح است که مردم را قادر می سازد با کروناویروس برای ردیابی دیگران آنها را از تماس با و در نتیجه جلوگیری از انتقال ویروس است.

اما همراه با برنامه شده است با تاخیر چند هفته آن را به عنوان در حال حاضر در حال trialled در جزیره موجود زنده.

اخیرا وجود دارد افزایش علاقه در توسعه و رستگاری از یک آنتی بادی آزمون که در آن ممکن است قادر به کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

گزارش شده است که یک آنتی بادی آزمون گفت: “100 درصد دقیق” بوده و مورد تایید مقامات بهداشتی و نورد می تواند در هفته.

آزمون تلقی شده است امن و قابل اعتماد برای استفاده گسترده توسط بهداشت عمومی انگلستان شده است و توسعه یافته توسط غول دارویی روشه.

بنابراین چه چیزی است که یک آنتی بادی آزمون ؟

یک آزمایش پادتن نیز نامیده می شود یک سرولوژی آزمون قرار است قادر به تشخیص اینکه آیا یک فرد در حال حاضر coronavirus قبل و پس از بهبود.

این آزمون را انجام دهید این تست در افراد خون برای coronavirus آنتی بادی برای دیدن اگر آنها در حال حاضر بهبود از ویروس و در نتیجه ممکن را به دست آورده اند به درجه خاصی از ایمنی نسبت به آن است.

در 19 مارس, وزیر بهداشت مت Hancock توییتی که دولت این است که “در مذاکرات برای یک نام تجاری جدید نوع آنتی بادی آزمون — که می تواند به شما بگویم اگر شما تا به حال ویروس و سیستم ایمنی هستند” گفت که دولت برنامه ریزی شده در خرید صدها نفر از هزاران نفر از آزمایشات است.

در طول روزانه کنفرانس مطبوعاتی در روز سهشنبه 24 مارس, وزیر بهداشت اعلام کرد که دولت خریداری کرده بود 3.5 میلیون بادي آزمون “که اجازه خواهد داد که مردم برای دیدن اینکه آیا آنها تا به حال ویروس و سیستم ایمنی هستند به آن و پس از آن می تواند بازگشت به کار”.

اما در 6 آوریل دولت تست ارشد اعتراف کرد که هیچ یک از 3.5 میلیون بادي آزمون که دستور داده شد از چین شد مناسب برای استفاده گسترده است.

در روز پنج شنبه 14 مه در آن گزارش شد که “100 درصد دقیق” آزمایش پادتن شده بود مورد تایید برای استفاده در بریتانیا برای اولین بار.

این آزمون که توسط شرکت سوئیسی Roche در حال حاضر استفاده شده در ایالات متحده است.

با توجه به زمانو انگلستان و مقامات در حال مذاکره برای رول کردن میلیون ها نفر از آنتی بادی آزمون در سراسر انگلستان است.

اجرای تست آنتی بادی قادر می سازد کارکنان بیمه خدمات درمانی به می دانم که اگر آنها شده اند در تماس با Covid-19 و بازگشت به کار پس خود انزوا در علاوه بر این به ردیابی که تا چه حد این ویروس به گسترش در سراسر کشور است.

در اواخر ماه مارس بهداشت عمومی انگلستان مدیر گفت که 15 دقیقه خانه کیت های آزمایش که می تواند تعیین کند که آیا یک فرد است و یا تا به حال coronavirus خواهد بود در دسترس ساخته شده به انگلیسی عمومی در روز.

پروفسور کریس Ersin انگلستان افسر ارشد پزشکی بعد این ادعا را رد کرد آزمون خواهد بود آماده برای گردش به زودی اضافه کرد که خط مقدم NHS کارگران خواهد بود دارای اولویت برای آزمایش هنگامی که آنها در دسترس هستند.

روز جمعه 17 آوریل, سازمان جهانی بهداشت (WHO) تردید در استفاده از آنتی بادی آزمایش برای تشخیص ایمنی از Covid-19.

متخصص اپیدمیولوژی دکتر ماریا ون Kerkhove آگاهانه در یک جلسه توجیهی که با حضور آنتی بادی در خون لزوما به معنی یک فرد دیگر در معرض خطر ابتلا به این ویروس دوباره و دوباره.

که در آن دیگری در حال تست آنتی بادی استفاده می شود?

در ماه فوریه گزارش شده است که سنگاپور در حال تبدیل شدن به یکی از اولین کشورها به محاکمه یک آزمایش پادتن.

در این آزمون که با عنوان “جهان اول” توسعه داده شد توسط دانشمندان در دانشگاه دوک-NUS دانشکده پزشکی در سنگاپور است.

در 23 مارس, اندرو کومو فرماندار نیویورک شهر نیویورک اظهار داشت که او می خواهم آنتی بادی آزمایش خون باید استفاده کرد به طوری که کارکنان بهداشتی درمانی که باید ایمنی نسبت به ویروس می توانید از بازگشت به کار.

در روز کنفرانس مطبوعاتی فرماندار گفت که “سرمی دارو” در حال توسعه که تست آنتی بادی از فردی به دیدن اگر آنها تا به حال این ویروس در حال حاضر”.

“ما همه بر این باورند هزاران و هزاران نفر از مردم تا به حال ویروس خود و حل و فصل شود. اگر شما می دانستید که شما می دانید که در حال حاضر سیستم ایمنی بدن به ویروس و که شما می توانید بازگشت به کار” اعلام کرد.


در طول جلسه در روز جمعه 17 آوریل, دکتر ماریا ون Kerkhove که گفت: “بسیاری از کشورهایی هستند که نشان می دهد با استفاده از سریع تشخیصی سرولوژی قادر به ضبط آنچه آنها فکر می کنم خواهد شد اندازه گیری ایمنی.

“در حال حاضر ما هیچ شواهدی وجود دارد که استفاده از یک تست سرولوژی می تواند نشان دهد که یک فرد ایمنی یا حفاظت از عفونت مجدد.”

در 29 مارس گزارش شد که یک تست آنتی بادی برای بررسی اینکه آیا کسی آلوده شده است با کروناویروس و گفت: 99 درصد دقیق بوده و برای استفاده از گواهی در سراسر اروپا است.

جهانی تشخیص متخصصان ابوت که در انگلستان پایه در میدنهد گفت: این انتظار به حمل میلیون ها نفر از آزمایشگاه بر اساس تست های آزمایشگاهی در سراسر اروپا در پایان ماه مه.

چه یک آزمون برای Covid-19 شامل?

آزمون Covid-19 شامل یک سواب بینی یا گلو گرفته علاوه بر نمونه خلط گرفته اگر شما یک متراکم سرفه.

روز چهارشنبه 15 آوریل, وزیر بهداشت, آقای, Hancock, وعده coronavirus آزمون برای همه ساکنان خانه با علائم علاوه بر آزمون برای کارکنان مراقبت.

کمتر از دو هفته بعد او اعلام کرد که هر کسی که بیش از سن 65 که نمایشگاه علائم Covid-19 خواهد بود قادر به انجام یک آزمایش.

در روز دوشنبه 18 اردیبهشت, Mr Hancock اعلام کرد که هر کس بیش از سن پنج سالگی است که نشان دادن علائم Covid-19 واجد شرایط برای یک coronavirus آزمون.

اگر شما در حال نشان دادن علائم کروناویروس — دو علائم اصلی بودن درجه حرارت بالا و مداوم سرفه توصیه می شود که شما تماس با بیمه خدمات درمانی آنلاین 111 و خدمات خود جدا برای هفت روز.

می توانم یک خانه کیت تست برای coronavirus?

در اواخر ماه مارس اعلام شد که خانه تست کیت برای coronavirus می تواند در دسترس در یک “زن و شوهر از هفته”.

پروفسور ایوان دویل مدیر پزشکی در PHE گفت که برنامه برای “یک میلیون و آزمون است که مردم می توانند خود را انجام دهد”.

“به عبارت دیگر اعضای عمومی خواهد بود قادر به گرفتن یک آزمایش خون و ارسال آن در ارسال و دریافت کنید که مورد تجزیه و تحلیل,” او گفت: سلامت و مراقبت اجتماعی کمیته پنج شنبه 26 مارس. “است که یک تست آنتی بادی است که به شما می گوید اگر شما تا به حال این بیماری است.

“ما انتظار داریم که برای آمدن در عرض چند هفته اما من نمی خواهم به بیش وعده در آن و من فکر می کنم این افسر ارشد پزشکی شده است کاملا واضح و روشن بر روی آن راست بودن قبل از آن قرار داده است.”

از طریق بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی اگر یک فرد توسعه علائم Covid-19 پس از آن این طرح باید به آنها اجازه می دهد برای دسترسی به یک تست سرعت, دولت متحده است.

راه های مختلفی وجود دارد یک فرد می توانید آزمایش برای coronavirus از جمله رفتن به یک درایو در منطقه ای از طریق سایت آزمون بازدید از یک موبایل تست واحد و داشتن یک کیت تست تحویل به خانه خود را.

نیز وجود دارد که مبتنی بر بیمارستان تست برای بیمه خدمات درمانی بیماران و کارکنان و تست اختصاصی مراکز مراقبت از دیگر تنظیمات مانند در مراقبت از خانه.

“هنگامی که شما سفارش یک آزمون شما می توانید اطلاعات در مورد گزینه های در دسترس به شما” دولت می گوید.

“ما در حال حاضر هدف ارائه نتایج در عرض 48 ساعت پس از مصرف یک تست اما برخی از نتایج ممکن است دیگر.”

اگر شما در انگلستان و اسکاتلند و ولز یا ایرلند شمالی و به شما نشان می دهد علائم ویروس, شما می توانید درخواست coronavirus آزمون از طریق سایت بیمه خدمات درمانی.

“منتظر نیست. درخواست برای تست به عنوان به زودی به عنوان شما علائم” بیمه خدمات درمانی متحده است.

اما بیمه خدمات درمانی می افزاید که وجود دارد این است که “تقاضای بسیار بالا” برای تست در حال حاضر بیان کرد که “ما نمی توانیم به شما تضمین خواهد شد یکی” حتی اگر شما موفق به درخواست یکی. “این بستگی دارد که چگونه بسیاری از آزمون ها در دسترس هستند هر روز در نقاط مختلف کشور است.”

وجود دارد coronavirus صفحه اصلی تست کیت در دسترس آنلاین از جمله کسانی که فروخته شده توسط خصوصی لندن بهداشت و درمان, درمانگاه, شرکت CityDoc.

دولت راه اندازی شد و با همکاری چندین شرکت از جمله آمازون و ولکام تراست برای کمک به افزایش تست برای خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی.

در روز پنج شنبه 2 آوریل, Hancock, اعلام کرد در طول روزانه کنفرانس مطبوعاتی که دولت در حال تنظیم یک هدف از انجام 100,000 آزمون در انگلستان هر روز تا پایان ماه.

اعلام پنج نقطه طرح به مرحله تست از زمان 10,000 یک روز او گفت: “این هدف است و من مصمم هستم که ما را دریافت کنید وجود دارد.”

اما تعهد خود سقوط کوتاه از وعده به تازگی ساخته شده توسط نخست وزیر بوریس جانسون که در گذشته گفت: این تعداد می تواند به 250,000 آزمون در روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید