بسیاری از ما صدها (و احتمالا هزاران دلار از سفر هوایی و اقامت تورهای رزرو شده برای سفر آینده است که ما در حال حاضر می دانم که نمی خواهد اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.

در واقع نزدیک به 94 میلیون آمریکایی را لغو و یا برنامه ریزی برای لغو برنامه سفر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به بررسی های اخیر توسط امور مالی شخصی سایت WalletHub.

Coronavirus همه گیر و سفر بازپرداخت

هنوز هم وجود دارد تناقضات در سراسر صنعت سفر در مورد بازپرداخت و تغییرات. شما حتی ممکن است پاسخ های مختلف از همان شرکت بسته به نماینده شما صحبت می کنند به. با استفاده از لینک های زیر برای یادگیری در مورد رسمی خود را بازپرداخت حقوق با توجه به ارائه دهندگان مختلف.

شرکت های هواپیمایی

شرکت های هواپیمایی دریافت کرده اند و تعداد بی سابقه ای از درخواست ها برای لغو و بازپرداخت. زمان انتظار برای تماس با یک شرکت هواپیمایی در مورد آینده سفر رزرو شده اند غیر منتظره ای طولانی است. برخی از مشتریان شده اند گفت: این امر می تواند ساعت قبل از آنها می تواند متصل به یک نماینده خدمات مشتری.

هنوز شرکت های هواپیمایی در نهایت به ما گفت که حتی اگر ما نمی تواند آنها را در رسیدن به موقع به انصراف از پول ما پرداخت می شود به طور خودکار می تواند به آینده سفر می کند. که تسکین بود برای بسیاری از, اما درخواست برای بازپرداخت 100 ٪ باید بیشتر محروم شده اند در این موارد غیر قابل استرداد خرید. به جای آن بودجه در حال نورد را به یک بانک شخصی به توان به آینده سفر می کند.

این گزینه نیست برای بسیاری از افراد به دلیل برخی از سفرهای نمی تواند تکرار شود (عروسی reunions graduations و غیره.) در حالی که مسافران دیگر نمی خواهد آماده برای re-کتاب سفر در هر زمان به زودی.

اگر خود را در خطوط هوایی یکی امتناع بازپرداخت کامل ما نشان می دهد رسیدن به طور مستقیم به حامل از طریق تلفن و یا رسانه های اجتماعی. در واقع شما ممکن است شانس با تماس به یکی از هواپیمایی فارسی زبان خارج از کشور تماس با مراکز موجود در بخش ارتباط با ما از هر وب سایت شرکت هواپیمایی. و به یاد داشته باشید یک شرکت هواپیمایی که به احتمال زیاد انعطاف پذیر با بازپرداخت نزدیک تاریخ سفر نزدیک.

اگر پرواز شما لغو شده است توسط شرکت هواپیمایی که زمانی که شما به عنوان یک هزینه کامل با توجه به بخش حمل و نقل (DOT) قوانین.

در اینجا برخی از مراحل به در به دنبال یک هزینه کامل زمانی که یک شرکت هواپیمایی لغو آینده خود را برنامه ریزی شده پرواز:

  • ماندگار شود (و مودب!) در حالی که با فشار دادن در مورد خود را از طریق تلفن و یا رسانه های اجتماعی و به استناد نقطه سیاست.
  • سند تمام رزرو و یا تایید شمارههمراه با نام و کارمند ID هر فرد شما با ابلاغ و هنگامی که شما در ارتباط برقرار کردن با آنها.
  • شکایت با شرکت هواپیمایی و نقطه (مصرف کننده فرم شکایت) و کپی کردن بخش حمل و نقل (یا اتحادیه اروپا, اگر قابل اجرا باشد).
  • تماس با شرکت کارت اعتباری خود را به صورت بالقوه کمک در بازگرداندن هزینه برای پرواز خود را.

اگر شما باید یک سفر اعتباری است که درخواست اعتبار خواهد بود واجد شرایط برای انتقال به مقصد های مختلف در جای اصلی خود را در شهرستان جفت. البته شما خواهد بود مسئول برای هر گونه تفاوت در بلیط هواپیما.

تبلیغات

علاوه بر این, شما باید درخواست کنید که این سفر اعتباری میزان اعتبار برای بیش از 12 ماه از اصلی بلیط تاریخ (Delta Air Lines توسعه یافته استفاده از سفر eCredits تا دو سال).

در اینجا لینک فردی هواپیمایی لغو/تغییر سیاست های:

U. S Airlines

خطوط هوایی بین المللی

Airfarewatchdog.com ارائه می دهد به طور مداوم به روز شده و لیست جامع از COVID-19 پرواز چشم پوشی و بازپرداخت سیاست از همه مهم داخلی و بین المللی شرکت های هواپیمایی.

در اینجا یک مارس 11 لحظهای که هواپیمایی در مسیرهای هنوز هم در عمل در میان COVID-19.

هتلها و خصوصی اجاره

اکثر مارک های هتل اجازه استرداد وجه — حتی در پیش پرداخت غیر قابل استرداد رزرو. هنوز هم وجود دارد برخی که به جای جایزه مهمانان با امتیاز وفاداری به درخواست برای سفر آینده در حالی که دیگران تنها اجازه استرداد لغو در باقی می ماند از طریق مه یا ژوئن. این متفاوت است با نام تجاری.

اجاره های خصوصی مانند Airbnb و VRBO باید به طور گسترده ای متفاوت سیاست. بهترین راه برای حل و فصل لغو است با تماس با صاحب ملک به طور مستقیم. بسیاری از “بازپرداخت” ارائه شده ترکیبی از 50 درصد بازپرداخت و 50 درصد اعمال می شود به عنوان اعتبار در آینده باقی بماند.

ما نشان می دهد تماس با اموال به طور مستقیم به دنبال خود را لغو و بازپرداخت. اگر شما با نتایج راضی صبر کنید آن را کمی — به عنوان سیاست ها به طور مداوم بهینه سازی کنید و سعی کنید نزدیک به تاریخ ورود خود را.

در اینجا لینک به فردی هتل/خوابگاه/اجاره های خصوصی لغو/تغییر سیاست های:

سایت رزرو آنلاین

آیا شما کتاب سفر خود را با یک عامل سفر آنلاین (OTA) مانند Expedia Orbitz Travelocity Hotwire یا Priceline? ابزار آنلاین نورد به راحتی لغو سفر در برخی از آنها. بررسی وب سایت قبل از نیم آنها را به طور مستقیم.

علاوه بر این بسیاری از شرکت های هواپیمایی در حال حاضر اجازه مستقیم لغو حتی اگر شما رزرو از طریق OTA.

تبلیغات

نگه داشتن در ذهن است که OTAs نمی پیشگیرانه موضوع بازپرداخت به مسافران بدون هر دو هتل و یا هواپیمایی امضای کردن که بازپرداخت (هنگامی که شما کتاب را با یک شخص ثالث, سایت پرداخت خود را تقسیم شده است به تامین کنندگان). اما به عنوان قوانین تکامل سعی در نگه داشتن تا بعد از خروج به صورت کامل لغو و بازپرداخت کامل.

در اینجا لینک به فردی رزرو آنلاین سایت لغو/تغییر سیاست های:

کشتی

خود را خط کروز ممکن است ارائه یک انتخاب از دو گزینه: هزینه کامل و یا اعتباری برای آینده کروز — با برخی از ارائه به عنوان بسیاری به عنوان یک 125% اعتباری همراه با آینده پردازنده کشتی اعتبارات بسته به طول کروز.

اما به یاد داشته باشید که اگر شما انتخاب می کنید اعتبار شما برانند حقوق خود را به بازپرداخت را انجام دهید.

توجه داشته باشید که برخی از خطوط کروز تنها اجازه پرداخت پول به کار گرفته شوند در آینده کروز. این محدود تر سیاست ممکن است آرام برای مطابقت با خطوط دیگر و یا به عنوان بهداشت جهانی وضعیت تکامل می یابد.

اخبار! CDC به تازگی اعلام کرد که هیچ بادبان سفارش در کشتی های کروز خود باقی خواهد ماند تا زمانی که یکی از سه شرایطی رخ می دهد:
– مقامات بهداشت فدرال تعیین پایان اضطراری برای بهداشت عمومی
– CDC مدیر rescinds و یا تغییر سفارش
– 100 روز پس از تصویب این تاریخ از جهت انتشار در فدرال ثبت نام

اخبار! کانادا اعلام کرده است بان کی مون در کشتی های کروز حداقل تا 1 جولای که به احتمال زیاد برابر است با هیچ کشتی به آلاسکا بنادر تا پس از آن. خارجی-پرچم کشتی های کروز خروج ایالات متحده باید یک تماس خارجی بندر قبل از بازگشت آنها به آمریکا بدون توانایی برای متوقف کردن در کانادا مشخص نیست که چگونه به آلاسکا کروز از سیاتل می توانید ادامه.

در اینجا لینک به فردی خط کروز/لغو و تغییر سیاست های:

رزرو آینده سفر

همه ما باید درک کنند که هر بخش از صنعت سفر (هواپیمایی, هتل ها, کشتی, تورهای, و غیره.) است پیدا کردن آن تقریبا غیر ممکن است برای بازپرداخت هر دلار به آنها پرداخت می شود برای آینده سفر می کند. این امر منجر به خود را بهترین زمان ارائه به مسافران: کتاب با اعتماد به نفس.

شرکت های هواپیمایی

در مورد آینده شرکت هواپیمایی رزرو هیچ کس نمی تواند پیش بینی درست زمانی که ما پاک خواهید بود به سفر آزادانه با دولت برداشته و محدودیت های کشور. و آن را غیر ممکن است برای اطمینان بگویم اگر پرواز شما کتاب را در چند ماه خواهد شد و در نهایت پرواز.

بسیاری از حامل در حال ارائه انگیزه ای برای کتاب به زودی و باید گزینه ای برای تغییر و یا لغو پرواز در هیچ هزینه اضافی.

خطوط هوایی دلتا به عنوان مثال اجازه هیچ تغییر هزینه ها در خرید های ساخته شده از طریق مه 31. به یاد داشته باشید که هر غیر قابل استرداد کرایه شما را انتخاب کنید برای لغو ممکن است نورد به اعتباری برای آینده سفر — نه بازپرداخت را انجام دهید.

تبلیغات

هتل ها

در مورد هتل ها زنجیره های بسیاری را بدون هزینه لغو جدید رزرو ساخته شده توسط یک تاریخ خاص — حتی در مورد پیش خرید غیر قابل استرداد می باشد نرخ. بسیاری از اجازه خواهد داد لغو تا هفت روز قبل از ورود و به عنوان اواخر به عنوان 48 ساعت در پیشبرد. سیاست متفاوت است به طور گسترده ای پس از بررسی هر یک از اموال وب سایت برای جزئیات بیشتر.

اگر شما به دنبال کلارک مشاوره برای رزرو هتل معاملات در Hotwire, مشوق های در محل به کتاب آینده باقی می ماند.

کشتی

اکثر خطوط کروز و آنلاین رزرو کروز سایت ارائه, آرام, تغییر و یا لغو سیاست برای آینده کشتی. با اتمام خطوط منحصر به فرد برای جزئیات بیشتر.

تورهای

اگر شما یک تور رزرو ترین شرکت های ارائه “کتاب با اعتماد به نفس” سیاست های است که اجازه می دهد تا شما را به لغو و یا re-تورهای کتاب به یک دوره خاص از قبل برنامه ریزی شده خود را, تاریخ خروج.

هر شرکت تور سیاست متفاوت است, بنابراین مطمئن باشید برای بررسی از چاپ خوب!

فکر نهایی

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ارائه می دهد یک راهنمای دستی از چیزهایی که در نظر بگیرید قبل از اینکه شما سفر در داخل ایالات متحده است. دولت سازمان نیز ارائه می دهد جامع پرسش و بخش سفر با سوالات رایج مانند “من باید لغو سفر ؟” و “من باید به کروز?”

وقتی که شما آماده برای سفر دوباره, نظر در سفر بیمه برای هر برنامه های آینده. اما به خاطر داشته باشید که بیماری های همه گیر و ترس از سفر, سفر, مشاوره و مقصد بودن غیر قابل دسترس با توجه به این بیماری هستند استاندارد تحت پوشش خطرات.

بهترین گزینه در این بیماری همه گیر است انصراف به هر دلیلی (CFAR) که به طور معمول هزینه های تقریبا 50 درصد بیشتر از استاندارد سیاست (سیاست های استاندارد هزینه به طور متوسط از 4 ٪ تا 8 ٪ از هزینه یک سفر با توجه به ایالات متحده سفر بیمه انجمن) اما اجازه می دهد تا شما را به لغو سفر و دریافت 75% بازپرداخت بیمه سفر هزینه اگر شما تصمیم می گیرید که شما نمی خواهید آن را به خطر است.

به یاد داشته باشید که CFAR سیاست های نیاز به خرید از 21 روز یا بیشتر پیش از سفر خروج. پول متخصص کلارک هوارد دوست دارد InsureMyTrip.com به فروشگاه برای سفر برنامه های بیمه.

بیشتر محتوا از Coronavirus Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de