Coronavirus: آمازون با استفاده از واقعیت تقویت برای نگه داشتن کارگران 2m از هم جدا در طول همه گیر

آمازون نشان داده است یک ابزار جدید آن را با استفاده از برای اطمینان از انبار کارکنان در حفظ و اجتماعی دور در طول coronavirus بیماری همه گیر.

جدید “فاصله دستیار” یک ترکیب تلویزیون و صفحه نمایش و سنسور عمق و مصنوعی-هوشمند دوربین است که می تواند مسیر جنبشهای کارگری.

به عنوان کارگران حرکت گذشته دوربین و یک مانیتور می دهد اطلاعات بصری را به نشان می دهد اگر کارکنان در عرض شش متر از یکدیگر است.

اگر آنها در یک فاصله امن, آنها را محصور در یک دایره سبز رنگ بر روی صفحه نمایش. اگر آنها نمی, آنها را در یک دایره قرمز.

“اول ما فاصله دستیار تاسیسات در حال حاضر زندگی می کنند در یک تعداد انگشت شماری از ساختمان های ما. ما شنیده ایم که کارکنان پیدا کردن ارزش در گرفتن فوری بازخورد بصری و سایت رهبران استقبال یکی دیگر از اندازه گیری ایمنی” نوشت: براد پورتر آمازون VP و رباتیک.

آمازون می گوید که صدها نفر از واحدهای مستقر خواهد شد بیش از چند هفته آینده.

این شرکت همچنین منبع باز نرم افزار و هوش مصنوعی, پس از شرکت های دیگر می توانید آن را کپی کنید.

آمازون است که نه تنها شرکت توسعه نرم افزار مانند این. گوگل به تازگی نشان داد یک ابزار واقعیت افزوده است که بهتر است اجازه می دهد تا مردم را تجسم فاصله است.

اما این ابزار تنها در دسترس در گوشی های هوشمند و نیاز به بازدید از یک وب سایت خاص به جای استفاده توسط خود شرکت.

آمازون آخرین انبار ابزار در یک زمان می آید زمانی که شرکت مورد انتقاد قرار گرفته است برای خود بدون زرق و برق در پاسخ به کوروناویروس.

سهامداران خواسته اند برای اطلاعات منتشر خواهد شد مربوط به کارگر و امکانات ایمنی به کارگران شکایت از شرایط نا امن.

علاوه بر این آمازون معاون رئیس جمهور Tim Bray استعفا داد و در پاسخ به این شرکت coronavirus اقدامات و گفت که آن را “شواهد از یک ورید از سمیت در حال اجرا از طریق شرکت فرهنگ”.

یک کارگر قبلا درگذشت در آن جزیره استاتن تسهیلات در نیویورک که شده بود محل تظاهرات علیه این شرکت است.

قرارداد راننده همچنین ادعا کرد که او اخراج شده است برای ابراز نگرانی در مورد کوروناویروس به عنوان شخص ثالث پیمانکاران و کسب و کارهای کوچک تلاش کرده اند به ارائه تجهیزات ایمنی برای کارمندان خود.

“این راه حل این است که فقط یکی از بسیاری از ایده هایی که باید ظاهر بیش از چند ماه گذشته” پورتر نوشت: در این پست. “دانستن همکاران من و خود رانندگی آن را نمی خواهد آخرین. هیچ چیز مهم تر از سلامت و رفاه کارکنان ما و ما همچنان به نوآوری به نگه داشتن آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید