Coronavirus: 1,000 درمانگران داوطلب ثبت نام برای ارائه پشتیبانی رایگان به بیمه خدمات درمانی کارگران

بیش از 1000 داوطلب درمانگران را امضا کرده اند تا به ارائه خدمات رایگان سلامت روانی و حمایت از بیمه خدمات درمانی کارگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

یک گروه از درمانگران راه اندازی وب سایت frontline19.com بنابراین پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان بیمه خدمات درمانی می تواند دسترسی به خدمات مشاوره آنلاین در طول Covid-19 مستند.

برگزارکنندگان گفت: 2,000 کارکنان بیمه خدمات درمانی تا به حال ثبت شده برای کمک به در سه روز اول به تنهایی با بیشتر از 10000 نفر در تلاش برای دسترسی به این سرویس در دو روز گذشته.

خط مقدم 19 گفت: آن را در حال حاضر همسان بیش از 100 پزشکان و پرستاران با درمانگران در سراسر انگلستان است اما در تلاش برای پاسخگویی به تقاضا است.

“من پرشور در مورد حمایت از ما بیمه خدمات درمانی کارکنان خط مقدم در این زمان فوق العاده ای داشتن در گذشته باور نکردنی دوست داشتنی برای مراقبت از یک عضو خانواده از بخش مراقبت های پرستاران و پزشکان گفت:” کلر Goodwin-هزینه خط مقدم 19 بنیانگذاران و روان درمانگر.

“آنها در حال, ترس, overworked تاکید کرد و نیاز به پشتیبانی ما در حال حاضر بیش از همیشه است.”

سام پنبه درمانگر و بنیانگذار شرکت گفت: بیمه خدمات درمانی کارکنان نگران هستند که آنها قادر نخواهد بود برای دسترسی به پشتیبانی در محل کار با توجه به تقاضای بالا.

او افزود: “یکی از مقامات ارشد بیمه خدمات درمانی کارگر منطقه ای به من گفت که عالی است حمایت روانی در دسترس از طریق بیمه خدمات درمانی.

“اما وجود دارد سه یا چهار پاره وقت روانشناسان در دسترس برای حدود 10 ، 000 کارگران است. هیچ راهی وجود دارد از همه افرادی که به آن نیاز دارید می توانید دسترسی پشتیبانی می کند.”

مستقل است و با نزدیک شدن وزارت بهداشت برای اظهار نظر در مورد سلامت روان پشتیبانی در دسترس کارکنان بیمه خدمات درمانی.


الن Waldren بالینی استاد راهنما و خط مقدم 19 بنیانگذاران گفت: “این حمایت عاطفی مورد نیاز خواهد بود نه تنها در دراز مدت اما در حال حاضر به نگه داشتن بیمه خدمات درمانی عملکرد.

“داوطلبان ما همه می خواهم برای کمک به آن را به اتفاق می افتد. این حسن نیت از درمانگران بوده است به طوری که در حال حرکت و طاقت فرسا است.”

او افزود: “این نشان از روح واقعی کار است که ما انجام می دهیم. هر کسی که داوطلبان ایستاده است تا به محسوب می شود.”

خط مقدم 19 برگزارکنندگان به دنبال پشتیبانی برای کمک به گسترش سایت ظرفیت و دیدار با افزایش تقاضا.

شما می توانید با پیروی از این لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>