تبدیل درمانی: آن چیست و چرا از آن است که هنوز قانونی در بریتانیا?

در سراسر جهان بسیاری از, لزبین, همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی مردم ناعادلانه رفتار با کسانی که بر این باورند که گرایش جنسی یا هویت جنسیتی چیزی است که می توان به ‘درمان’.

اصطلاح “تبدیل درمانی” را پوشش می دهد طیف وسیعی از شیوه های که به دروغ ادعا می کنند به یک فرد را تغییر گرایش جنسی ، هویت جنسی و یا بیان.

با وجود تمام انگلستان درمانی نهادهای حرفه ای و بیمه خدمات درمانی رد تبدیل درمانی و بیان کرد که این خطرناک است ادامه داد: تبعیض در برابر تجاوز+ جامعه به معنی برخی از پزشکان همچنان به رفتار تبدیل درمانی است.

در سال 2018 دولت متعهد به ممنوعیت تبدیل درمانی به عنوان بخشی خود را به عنوان تجاوز+ برابری طرح اما این هنوز اتفاق افتاده است. با این حال نخست وزیر بوریس جانسون در حال حاضر قول به منع از عمل در انگلستان است.

صحبت کردن در یک سفر به یک کنت مدرسه در روز دوشنبه آقای جانسون توصیف گی تبدیل درمانی به عنوان “کاملا شنیع” و گفت که “هیچ جایی در یک جامعه متمدن هیچ جایی در این کشور”.

“آنچه ما در حال رفتن به انجام یک مطالعه در حال حاضر شما می دانید که در آن است این در واقع اتفاق می افتد, چگونه شايع است و ما خواهد شد و سپس رو به جلو قصد دارد به ممنوعیت آن را,” او گفت:.

در پاسخ به نظر او این ممنوعیت تبدیل درمانی کمپین گفت: “ما خوشحال که بوریس جانسون است به گوش ما خواستار ممنوعیت تبدیل درمانی است.

“در حال حاضر ما در انتظار عمل تجاوز+ افراد شکنجه شده برای مدت طولانی به اندازه کافی.”

اما آنچه که دقیقا تبدیل درمانی و چرا آن را هنوز هم قانونی است ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

آنچه که تبدیل درمان است ؟

با توجه به Stonewall, یک موسسه خیریه است که کمپین برای برابری, لزبین, گی, دوجنسي, گروهی, ترانس مردم تبدیل درمانی (در غیر این صورت شناخته شده به عنوان “درمان” درمان و یا “ترمیم” درمان) اشاره به هر شکل از درمان و یا روان درمانی است که با هدف یک فرد را تغییر گرایش جنسی و یا به سرکوب یک فرد هویت جنسیتی.

عمل مبتنی بر فرض که, لزبین, دوجنسي ترانس و یا یک بیماری روانی است که می تواند “درمان”.

Thalia یک موسسه خیریه با تمرکز بر تلاش های پیشگیری از خودکشی در میان LGBTQ+ نفر اضافه می کند که تبدیل درمانگران استفاده از “انواع بشود احساسی آسیب زا و یا جسمی به محرک دردناک را به قربانیان خود را شریک آن محرک با تجاوز هویت”.

چگونه اغلب اتفاق می افتد ؟

یک بررسی ملی از 108,000 اعضای تجاوز+ جامعه پیشنهاد کرد که دو درصد قرار گرفته اند این عمل با یکی دیگر از پنج درصد شده ارائه شده آن است.

تحقیقات انجام شده توسط Stonewall نیز در بر داشت که یکی در 10 مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارکنان شاهد همکاران بیان این باور است که گرایش جنسی می شود “درمان” است که بالا می رود به یک در پنج میان سلامت و مراقبت کارکنان در لندن است.

به طور مشابه, 2009 نظرسنجی از بیش از 1300 معتبر متخصصان بهداشت روانی نشان داد که بیش از 200 تا به حال ارائه نوعی از تبدیل درمانی با 35 درصد از بیماران مراجعه کننده به آنها برای درمان توسط GPs و 40 درصد درمان در داخل یک NHS عمل.

است تبدیل درمانی مضر است ؟

این انجمن روانپزشکی آمریکا را روشن کرده است که “خطرات بالقوه ترمیم درمانی زیادی از جمله افسردگی و اضطراب و مخرب رفتار پس از درمانگر تراز با تعصبات اجتماعی در برابر همجنسگرایی ممکن است تقویت خود نفرت در حال حاضر تجربه شده توسط بیمار است.”

پان آمریکا سازمان بهداشت یک دفتر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی به این نتیجه رسید که تبدیل درمانی “عدم[s] پزشکی توجیه و نمایندگی[s] یک تهدید جدی برای سلامت و رفاه مردم را تحت تاثیر قرار.”


Thalia موافق است و اضافه کرد که تبدیل درمانی “تقویت شرم و ننگ بسیاری از تجاوز+ افراد جوان در حال حاضر تجربه”.

در یک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو, گی و, دوجنسی, جوانان که رد شد توسط خود خانواده ها و مراقبان با توجه به هویت خود بودند نزدیک به شش برابر بیشتر احتمال دارد به گزارش سطوح بالایی از افسردگی و بیش از هشت برابر بیشتر احتمال دارد به خودکشی در مقایسه با زمانی که به جوانان از پذیرش و تایید خانواده ها و مراقبان.

چرا از آن است که هنوز قانونی در انگلستان ؟

در سال 2018 از آن اعلام شد که بحث “همجنسگرا در درمان” بود به ممنوع در انگلستان به عنوان بخشی از طرح دولت برای بهبود زندگی همجنسگرا و تراجنسیتی مردم است. وزیران گفت عمل “باید مهر” – با قانون در صورت لزوم – و توصیف اصطلاح “همجنس درمان” به عنوان “سوء استفاده از بدترین نوع”.

اما دو سال بعد از آن باقی مانده است یک عمل قانونی است.

در ماه ژوئیه سال 2019 گزارش پیشرفت, که منتشر شد یک سال بعد گفت: رسمی مشاوره در راه بود اما هیچ کدام هنوز محسوس.

در ماه مه سال 2020 عدالت وزیر کمی Badenoch پیشنهاد کرد که تبدیل درمانی بود “یک موضوع بسیار پیچیده است.”

“وجود دارد طیف گسترده ای از شیوه های است که ممکن است سقوط در دامنه آن و ما می خواهیم برای اطمینان از ما درک کاملی از وضعیت در انگلستان به اطلاع یک رویکرد موثر.

“قبل از هر گونه تصمیم گیری ساخته شده است در طرح های پیشنهادی برای پایان دادن به تبدیل درمانی ما باید درک مشکل طیف وسیعی از گزینه های در دسترس و تاثیر آنها را داشته باشد.”

Ms Badenoch ادامه داد: “ما کار خواهد کرد برای تعمیق درک ما و در نظر گرفتن همه گزینه ها را برای پایان دادن به عمل تبدیل درمانی است.”

در ماه ژوئن سال 2020 بیش از 100000 نفر امضا یک درخواست تماس برای تبدیل درمانی به طور غیر قانونی ساخته شده در حالی که Stonewall از دولت خواسته تا “فورا” انتشار برنامه های خود را به این شیوه های مضر”.

تبدیل درمانی تفویض موضوع به این معنی است که ایرلند شمالی و اسکاتلند را تا ذهن خود را بر ممنوعیت.

اتحاد درمانی تبدیل شده است ممنوع در کشورهای دیگر ؟

ایالات متحده و کانادا و مکزیک و آلمان در میان کشورهای به دنبال یاغی درمان است.

در سراسر جهان تنها برزیل و اکوادور و مالت در حال حاضر ملی ممنوعیت تبدیل درمانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید