ستاره دنباله دار NEOWISE: تصاویر خیره کننده از ایستگاه فضایی بین المللی نشان می دهد فروزان نور به عنوان آن را از طریق آسمان پرواز

تصاویر جدید و بسیار زیبا نشان می دهد دنباله دار NEOWISE به عنوان آن می رسد در نزدیکی زمین با یک نمایش خیره کننده.

ستاره دنباله دار برای اولین بار کشف شد در پایان ماه مارس و باعث شور و هیجان است که آن را به زودی می تواند با چشم غیرمسلح دیده. بر خلاف سایر اخیر چشم انداز مانند ستاره دنباله دار اطلس که به تازگی کشف شی به نظر می رسد که جان سالم به آن برخورد نزدیک با خورشید و با هم در آنجا ماند به عنوان آن را می سازد راه خود را در سراسر زمین است.

آن است که بسیار نزدیک است که می توان آن را خال خال از روی زمین با استفاده از چشم غیر مسلح. اما عکس های جدید از ایستگاه فضایی بین المللی آن را نشان می دهد در جزئیات خیره کننده.

هدف سفر در آن زمان در آن نزدیکترین رویکرد به خورشید نسبت به پایان هفته گذشته هنگامی که آن را آنقدر نزدیک است که آن را در داخل مدار عطارد.

پس باقی مانده است که در حال حاضر در سفر طولانی خود را به خارج از منظومه شمسی هنگامی که آن را حتی به ما نزدیک تر نسبت به پایان ماه.

تصاویر از جسم گرفته شده از ایستگاه فضایی بین المللی نشان می دهد دنباله دار و روشن آن دم جریان از پشت. آن است که دم که مارکس آن را به عنوان یک ستاره دنباله دار به جای یک سیارکستاره دنباله دار است که در حال حاضر نیز قابل مشاهده از زمین با چشم غیر مسلح برای هر کسی که خوش شانس به آن را گرفتن به اندازه کافی در زمان مناسب و شرایط.


آینده از جسم و روشنایی آن – نامشخص است. اما اگر آن باقی می ماند دست نخورده و سالم باید آن را قابل رویت از طریق هفته آینده در اوایل شب و اوایل صبح آسمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>