ستاره دنباله دار Neowise: ناسا به زندگی می کنند به روز رسانی در مورد شی است که به طور ناگهانی تبدیل شده قابل مشاهده

ناسا خواهد شد برگزاری یک رویداد زندگی می کنند به بحث دنباله دار Neowise این آژانس فضایی اعلام کرده است.

ستاره دنباله دار تبدیل شده است cleebrated در روزهای اخیر پس از آن به طور ناگهانی قابل مشاهده در آسمان شب است. کشف آن در ماه مارس و در حال حاضر در یک سفر که آن را در گذشته زمین قبل از آن سر به عقب به لبه منظومه شمسی است.

ناسا این رویداد خواهد بود و حضور یک نماینده از ناسا سیاره ای دفاع هماهنگی دفتر – که با این نسخهها کار برای پیگیری به طور بالقوه خطرناک اشیاء در فضا و همچنین سازماندهی ما در پاسخ به آنها – به عنوان به خوبی به عنوان نمایندگان Neowise تلسکوپ فضایی است که کشف ستاره دنباله دار و به این نام آن است.

بر خلاف سایر اخیر ستاره های دنباله دار ارائه شده است که امیدواریم آنها را می توان با چشم غیرمسلح دیده مانند ستاره دنباله دار اطلس Neowise جان سالم به در سفر خود به دور خورشید است و در حال حاضر در یک سفر که آن را نزدیک به سیاره ما است.

آن است که در حال حاضر قابل مشاهده با چشم غیر مسلح در اوایل صبح آسمان و باید به زودی قادر خواهید بود به دیده می شود بعد از غروب آفتاب بیش از حد.

در حالی که آن را دشوار است برای پیش بینی آینده از جمله ستاره های دنباله دار, در بخشی به دلیل آنها مستعد ابتلا به شکستن به عنوان آنها پرواز را از طریق فضا و جسم است و انتظار می رود به ماندن به اندازه کافی روشن است برای دیدن برای هفته آینده.

ناسا گفت که این رویداد را یک فرصت برای بحث در مورد دنباله دار, پاسخ به پرسش های عمومی و همچنین به عنوان به روز رسانی رسانه ها.

تلفنی برای مطبوعات را به دنبال خواهد داشت که رویداد خواهد بود و حضور Lindley Johnson, سیاره دفاع افسر و برنامه اجرایی از ناسا سیاره ای دفاع هماهنگی دفتر; امیلی Kramer, co-محقق در نزدیکی زمین شی Wide-field Infrared Survey Explorer (NEOWISE) تیم علمی و امی Mainzer, NEOWISE اصلی محقق دانشگاه آریزونا.

ناسا نمی دهد هیچ نشانه ای از جزئیات آنچه می تواند مورد بحث در هر یک از حوادث و یا اینکه آنها را در اطلاعیه جدید در مورد شی.

این رویداد عمومی خواهد شد به صورت زنده در تلویزیون ناسا و بر روی وب سایت خود و همچنین آژانس فضایی رسمی Facebook, YouTube, Periscope, لینک, Twitch و Ustream صفحات. اعضای عمومی دعوت شده به سوال بپرسید و یا با به tweeting آنها را با استفاده از هشتگ #AskNASA و یا با ترک نظرات به جریان زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>